Bānīša rūķi aicina liet sveces un cept piparkūkas

Ziemassvētku gaidīšanas prieki norisinās arī Gulbenes – Alūksnes bānītī.

Tuvojoties Ziemassvētkiem, bānītis piedāvā skolnieku grupām un pieaugušo kolektīviem izbaudīt jautru pirmssvētku noskaņu dodoties Ziemassvētku braucienā ar šaursliežu Bānīti. SIA “Gulbenes - Alūksnes bānītis” Pārvadājumu daļas vadītājs Raitis Melders “Dzirkstelei” stāsta, ka tagad bānītis ceļā uz Alūksni un atpakaļ no Alūksnes uz Gulbeni dosies ietērpts vizuļojošu gaismiņu tērpā, tā priecējot un radot svētku sajūtu braucējiem.

“Pēc nepilnas stundas brauciena mazā vilcieniņa siltajos un izrotātajos vagonos nokļūsim kuplu egļu iekautajā meža ielokā pie Papardes stacijas, kur mūs sagaidīs bānīša rūķi ar cienastiem un jautrām izdarībām. Viņi ir parūpējušies par izzinošām un Ziemassvētku laikam atbilstošām aktivitātēm radošajās darbnīcās, kur liesim sveces, gatavosim laimes monētas un mācīsimies brīvdabas apstākļos izcept piparkūkas. Pašu ceptās piparkūkas ar siltu tēju un rūķu sagatavotās pusdienas pēc lustēšanās svaigā gaisā garšos lieliski,” saka R. Melders.

Viņš aicina pievienoties Ziemassvētku piedzīvojumam kopā ar bānīša rūķiem un rezervēt savu Ziemassvētku braucienu jebkurā darba dienā vai sestdienā, tajā skaitā arī svētku priekšvakarā – 23. decembrī, kad Papardes mežā pie lielās rūķu egles būs plašāka svētku programma un viesosies arī pats Ziemassvētku vecītis ar savu lielo dāvanu maisu.

Izbraukšana ar mazo vilcieniņu no Gulbenes dzelzceļa stacijas notiek katru dienu un arī 23.decembrī, pulksten 13.00, atgriešanās Gulbenē no brauciena pulksten 16.45.

Vairāk informācijas pa tālruni 20228884, vai e-pastu “info@banitis.lv”.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide