Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bānītis svinēs 109. dzimšanas dienu 1

Tuvojas septembris, un tas nozīmē, ka tuvojas arī gadskārtējie Bānīša svētki. Kā allaž, tie notiks septembra pirmajā sestdienā, un šogad tas būs 1.septembrī.

Visi interesenti un bānīša jubilejas svētku svinētāji aicināti jau no pulksten 11.00 pulcēties pie stacijas uz perona, un aktivitātes noritēs visu dienu. Jau no pulksten 11.00 ikvienam būs iespēja doties ekskursijās pa Gulbenes dzelzceļa depo, kā arī izbraukt ar rokas un motordrezīnu. Depo smēdē varēs vērot kalšanas paraugdemonstrējumus, un visus klātesošos, kā jau ierasts, uz perona izklaidēs “bufetčicas”. Bērniem tiks piedāvātas dažādas atrakcijas. Ikviens varēs iegādāties arī suvenīrus. Pulksten 13.00 bānītis tiks pavadīts ceļā uz Alūksni. Kad bānītis būs devies ceļā, palicēji vēl varēs doties ekskursijās pa pilsētu retro autobusiņā, bet pulksten 21.00 visi tiks laipni gaidīti uz zaļumballi visām paaudzēm pie depo (lietus gadījumā – stacijas ēkā).


Bānīša svētki tiks svinēti arī citās stacijās. No pulksten 12.00 Stāmerienas stacijā par tīkamām izjūtām gādās pūtēju ansamblis no Kaļiņingradas “Pažarnieku Dixi”, būs arī koncertprogramma bērniem ar rotaļām “Viens, divi, trīs un tu esi brīvs!”, priekšnesumu sniegs arī stepa dejotāju grupa “Soul Tap”. Skatītājus ar dančiem un dziesmām priecēs gan pagasta, gan novada lieli un mazi mākslinieki. Dienas garumā darbosimies radošās darbnīcas, būs iespēja piedalīties lielās jubilejas tortes “Bānītis ceļā uz 110” veidošanā, varēs baudīt bazāra rosību un jautrību. Pulksten 22.00 visiem tiks sarūpēts ugunīgs pārsteigums. Jau no pulksten 21.00 sāksies balle, kurā spēlēs grupa “Galaktika”.


Alūksnes stacijā no pulksten 9.00 norisināsies Latvijas amatnieku un ražotāju tirgus, dažādas atrakcijas bērniem un pieaugušajiem, laba mūzika, par kuru visas dienas garumā gādās populāri Latvijas mūziķi: Liene Šomase, Normunds Rutulis, Roberts Ošiņš, Andris Skuja un citi. Pasākumu vadīs “Latvijas radio 2” ētera balsis Gunārs Jākobsons un Sandra Glāzupa. Bānītis Alūksnē tiks sagaidīts kopā ar īpašajiem viesiem – folkloras kopu „Vilki” un „Vilcenes”. Būs koncerts,  senās rotaļas un spēles. Vakarā no pulksten 22.00 visi aicināti uz Bānīša svētku balli.
Pasākumi gan Gulbenes, gan Stāmerienas, gan Alūksnes stacijā būs par brīvu.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Alūksniete

Būtu jauki ka ar bānīti rubates strādnieki atgrieztos mājās Gulbenē, bet vietā atbrauktu daži kuri var ielas arī salabot,citādi ar Alūksni ir cauri.

pirms 7 gadiem, 2012.08.19 21:31

Kultūra un izklaide