Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Bērnu pasaule 2011” – izklaide bērniem, noderīga informācija un izdevīgi pirkumi vecākiem

No 13. līdz 15. maijam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks 5. starptautiskā bērnu preču un pakalpojumu izstāde "Bērnu pasaule 2011", kas pulcēs ģimenes, lai saņemtu vērtīgu informāciju, iegādātos bērnu preces un pakalpojumus ar ievērojamām atlaidēm, izklaidētos un kopīgi atpūstos izklaidējošos pasākumos un atrakcijās.

"Savu 5. dzimšanas dienu svinēsim kopā ar Karlsonu un brālīti, un ciemos ir gaidīti gan mazi, gan lieli. Turklāt kā jau kārtīgā dzimšanas dienā neizpaliks arī lielā dzimšanas dienas torte ar svecītēm," stāsta izstādes "Bērnu pasaule 2011" vadītāja Aiva Borska.

 

"Šogad īpaši tiek domāts par tiem mazajiem ķipariem, kas pirms pieciem gadiem vēl sēdēja ratiņos, bet šogad uzsāks vai jau ir uzsākuši skolas gaitas. Tādēļ līdzās plašajai izstādes ekspozīcijai būs arī interesantas nodarbes un speciāls piedāvājums skolas vecuma bērniem," informē Aiva Borska.

 

Bērnu preču un pakalpojumu izstādē "Bērnu pasaule 2011" jaunie un topošie vecāki varēs uzzināt visu par grūtniecību, bērnu kopšanas, audzināšanas, drošības un veselības jautājumiem, kā arī par bērnu izglītošanas un atpūtas iespējām. Izstādē varēs aplūkot un iegādāties preces zīdaiņiem, bērniem un arī topošajiem vecākiem. Savukārt bērni izstādē izklaidēsies un atpūtīsies, piedaloties aizraujošos pasākumos, atrakcijās un konkursos.

 

Ekspozīcijā - plašs preču un pakalpojumu klāsts gan maziem, gan lieliem

Izstādes ekspozīciju veidos apģērbi un apavi zīdaiņiem un bērniem, bērnu un zīdaiņu higiēnas preces, bērnu pārtika, preces mazuļu veselībai, muzikālas, attīstošas, radiovadāmas un izklaidējošas rotaļlietas, fizikas, ķīmijas un bioloģijas konstruktori, sporta preces, rotaļu laukumi, rati un autokrēsliņi visplašākajā izvēlē, mēbeles bērnistabām un šūpuļkrēsli māmiņām.


Jaunās māmiņas varēs iegādāties sev apģērbu, kosmētiku un higiēnas preces, kā arī saņemt ārstu un speciālistu konsultācijas, uzzināt informāciju par privātajiem bērnudārziem, bērnu izglītošanas un atpūtas iespējām. Ar dalībnieku piedāvājumu ir iespējams iepazīties izstādes mājaslapā www.bt1.lv/bp sadaļā "Dalībnieku ziņas".

 

Aizraujoši bērniem par drošību

Tuvojoties vasarai, kad sāksies skolas brīvlaiks un arī bērnudārzos būs klusāks periods, aktuāla kļūs bērnu brīvā laika pavadīšana un ar to saistītā drošība. Tādēļ izstādē sadarbībā ar Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, Valsts policiju, Rīgas Pašvaldības policiju, Ceļu satiksmes drošības direkciju, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu un VAS "Latvijas dzelzceļš" notiks pirmskolas un jaunāko klašu bērniem domātas interesantas un ļoti aizraujošas nodarbības, kurās bērni dažādu rotaļu un aktivitāšu veidā ne tikai uzzinās noderīgu informāciju par visa veida drošību, bet arī paši varēs ierāpties ugunsdzēsēju un policijas mašīnās, aplūkot glābēju ekipējumus un pārliecināties par savām praktiskajām iemaņām ceļu satiksmes drošībā " Ceļa skolā", kas darbosies ārpusē pie Ķīpsalas halles.


Dzimšanas diena kopā ar Karlsonu un brālīti

Sestdien, 14. maijā plkst. 15.00 uz lielās skatuves ciemosies iestudējuma "Karlsons, kas dzīvo uz jumta" dalībnieki. Bērniem būs iespēja tikties ar Karlsonu, Brālīti un viņa ģimeni, zagļiem, Boku, kā arī suņuku Frici Mazo, un nogaršot lielo dzimšanas dienas torti.

 

Uz lielās skatuves - koncerts un burvju mākslinieku Pecolli burbuļšovs

Visas trīs izstādes dienas uz lielās skatuves notiks rosība un muzikāli pasākumi - uzstāsies dziedošie un dejojošie bērni no Rīgas, Ogres, Jelgavas, Mārupes un citām pilsētām. Tostarp uzstāsies arī Nila Īles perkusionistu studija „Varenie klikšķi" un Artūra Manguļa studijas dziedošie bērni.

Savukārt sestdien, 14. maijā plkst.12.00 mazos un lielos apmeklētājus pārsteigs burvju mākslinieku Pecolli burbuļšovs un burvju triki.

 

Notiks zīmēšanas konkurss

Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Latvijas Nacionālo teātri rīko zīmējumu konkursu "Mana dzimšanas diena kopā ar Karlsonu", kurā aicināti piedalīties pirmskolas un jaunāko klašu bērni, paužot radošo izdomu un vizuāli atspoguļot redzējumu par savu dzimšanas dienu kopā ar visnotaļ omulīgo vīru labākajos spēka gados Karlsonu. Mākslinieciskā forma ir brīva - bērni var zīmēt, gleznot, veidot kolāžas A4 formātā, kas saskan ar konkursa tēmu. Dalībnieki var piedāvāt arī savu zīmējuma aprakstu.

 

Saņemtie darbi veidos zīmējumu konkursa ekspozīciju izstādē "Bērnu pasaule 2011" un uzvarētāju apbalvošana notiks 14. maijā.

 

Konkursa uzvarētājs balvā iegūs lielisku divriteni no veikala "Velosports". Pirmo trīs vietu ieguvējiem balvā tiks biļetes uz Latvijas Nacionālā teātra izrādi "Karlsons, kas dzīvoja uz jumta" un citas balvas.

 

Divas klases vai bērnudārza grupiņas, kas konkursam būs kolektīvi iesniegušas konkursa darbus, balvā saņems Rīgas Motormuzeja vai Latvijas dzelzceļa vēstures muzeja bezmaksas apmeklējumu.

 

Uz katra darba apakšējās labās malas jāpievieno norāde ar autora vārdu, uzvārdu, vecumu, bērnu dārza grupiņu un bērnudārzu, vai klasi un skolu. Darba otrā pusē jānorāda vecāku vai skolotāja kontakttālrunis. Konkursa darbi ir iesūtāmi līdz 2011. gada 10. maijam (pasta zīmogs). Adrese: Ķīpsalas iela 8, Rīga, LV-1048 ar norādi "Zīmējumu konkurss". Darbus var atnest arī personīgi uz Starptautisko izstāžu centru Ķīpsalā.

 

Grāmatu maiņas punktā varēs mainīties grāmatām

Grāmatu maiņas punkts speciāli ierīkotā stendā Ķīpsalā darbosies visu izstādes laiku. Atnesot savas grāmatas, būs iespējas tās iemainīt pret Grāmatu maiņas punktā esošām. Grāmatas vērtība ir saturā - tas nekas, ja grāmatai nodilis vāks vai lapas sastapušas jau vairāku lasītāju rokas. Grāmatu maiņas punktam savu ieguldījumu solījusi Rīgas Centrālā bibliotēka.

 

Informāciju par izstādes dalībnieku piedāvājumu var atrast www.bt1.lv/bp

 

Darba laiks:

13. un 14. maijs 10.00-19.00

15. maijs 10.00-18.00

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide