Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bibliotēka aicina mazos bērnus pieteikt nodarbību ciklam "Kustinām iekšiņu, kustinām āriņu" 1

Gulbenes bibliotēka informē, ka sadarbībā ar biedrību "Bērni bērniem" bibliotēka atkal atsāk pasākumu ciklu "Kustinām iekšiņu, kustinām āriņu".

Pagājušajā gadā šīm nodarbībām atsaucība bija patiešām liela. Ceram, ka arī šajā gadā būs tāpat! Ja iepriekš kopīgi lasījām grāmatiņu un pēc tam mācījāmies dejot zumbu, tad šoreiz mazos gaida nelielas izmaiņas.

Bibliotēka aicina pirmsskolas vecuma bērnus no 5 gadu vecuma apmeklēt kopīgu grāmatu lasīšanas un ritma nodarbības. Bibliotekāre Solvita Lībere kopīgi ar bērniem un viņu vecākiem lasīs grāmatiņu, pārrunās to, iesaistot diskusijās arī mazos klausītājus kopīgi ar vecākiem. Savukārt, deju skolotāja Solvita Jansone kopīgi ar mazajiem veiks kustību attīstošus vingrinājumus, mācīs pamatsoļus dažādos dejas žanros, būs defilē – skatuves gaitas un stājas attīstīšana, kā arī vingrošana, lai būtu pareiza stāja un gaita.

Nodarbības notiks no 4.februāra katru otrdienas vakaru no pulksten 17.40 līdz 18.40 Gulbenes bērnu bibliotēkā.

Nodarbībām var pieteikties līdz 31.janvārim personīgi Gulbenes bērnu bibliotēkā, pa tālruni 64473266, vai elektroniski – solvita.libere@gulbenesbiblioteka.lv.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Kultūra un izklaide