Bibliotēka gaidīs draugus

Gulbenes novada bibliotēkā 23.aprīlī pulksten 17.00 notiks ikgadējais bibliotēkas Draugu vakars, uz kuru aicināti visi interesenti.

Gulbenes novada bibliotēkas lasītāju apkalpošanas nodaļas vadītāja Iveta Krūmiņa informē, ka šajā pasākumā tiks sumināti lasītāji vairākās nominācijās. Jau šobrīd ir noteikti trīs uzticīgākie lasītāji – cilvēki, kuri bibliotēku apmeklē jau gadiem ilgi. Tiks nominēts dāsnākais lasītājs.

 „Lasītāji bibliotēku vienmēr ir atbalstījuši ar savām grāmatām. Mēs akcentējam tos cilvēkus, kuri bibliotēkai dāvina jaunas un noderīgas grāmatas,” stāsta I.Krūmiņa.

Nominācijā “Ašākais lasītājs” vērā tiks ņemti statistikas dati par bibliotēkas apmeklētību, kā arī lielāko izsniegto grāmatu skaitu. Nominācijā “Rosīgākais apmeklētājs” tiks izcelti tie cilvēki, kuri apmeklē bibliotēkā rīkotos pasākumus. Katru gadu tiek noteikts arī erudītākais lasītājs. Šai nominācijai kandidatūras nosaka bibliotēkas informācijas centra vai arī lasītavas darbinieki, izraugoties apmeklētājus, kuri meklē dažādu informāciju, lai papildinātu savas zināšanas. Informācijas centrs katru gadu nominē arī preses guru, savukārt lasītava izraugās aktīvāko novada pētnieku.

 „Mēs sakām paldies cilvēkiem, kuri papildina bibliotēkas fondu krājumu, pateicamies par sadarbību tiem cilvēkiem, kuri bijuši aktīvi, sadarbojoties ar bibliotēku. Katru gadu ir kāds lasītājs, kas tiek izvirzīts vairākām nominācijām. Tādējādi veidojas nominācija superlasītājs,” stāsta I.Krūmiņa.

Savas nominācijas noteikusi arī bērnu bibliotēka. Tās ir trīs grupas: super čaklais lasītājs, čaklais lasītājs un lasošā ģimene. Šogad būs tikai divas nominācijas.

Katru gadu bibliotēkas draugiem kā dāvana tiek pieaicināts kāds interesants cilvēks. Šogad tā būs rakstniece Dace Judina un komponists Arturs Nīmanis. Viesi dalīsies savās pārdomās par dzīvi, laiku, mīlestību un harmoniju. Skanēs arī oriģinālmūzika. 

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide