Bibliotēkā - izstāde "Izjūtot Latviju krāsās"

 19.novembrī plkst.18.00 Gulbenes novada bibliotēkā Balvu gleznošanas studijas „Olīves” dalībnieku Dinas Babānes, Evas Vinogradovas un Nila Vinogradova gleznu izstādes „Izjūtot Latviju krāsās” atklāšana.

Gleznošanas studija „Olīves” Olgas Rečes vadībā Balvos darbojas jau piecus gadus. Studijas dalībnieki nodarbībās apgūst gleznošanas prasmes dažādās tehnikās - eļļa, akvarelis, pastelis, zīda apgleznošana. Sirsnīgā un radošā atmosfērā uz audekla gulst krāsas, domas, izjūtas… 2012.gadā decembrī šīs studijas dalībnieku darbus varējām aplūkot arī Gulbenes novada bibliotēkā izvietotajā izstādē „Gaismā”. Ekspozīcijā redzamajos darbos gaisma atklājās visdažādākajos aspektos – mīlestības, ticības, skatuves, laternu…

Šoreiz „Olīves” pārstāv trīs autori no vienas ģimenes. Tā nu ir sanācis, ka gleznojot mātei un meitai, iespaidojās un aizrāvās arī mazdēls, dēls Nils. Astoņgadīgais zēns atzīst – viņam patīk jaukt krāsas. Evai impulsu gleznot rada prieks. Dina piebilst, ka viņai gleznošana ir pārdomas, aizrautība un sarunas, un rada gandarījumu par piepildīto dienu.

Mākslinieki izstādei devuši nosaukumu „Izjūtot Latviju krāsās”, jo izstādē – Latvija ainavās, portretos, klusajā dabā, ziedos.

Laipni aicinām to aplūkot!

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide