Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bibliotēkā – jauna izstāde

26.janvārī pulksten 18:30 Gulbenes bibliotēkā atklās izstādi „Nojausmās un vīzijās". Datorgrafiku un fotogrāfiju autors - alūksnietis Andris Voicišs. Izstādē apstādinātajos mirkļos iepazīsim ne tikai daudzkrāsainus Alūksnes puses dabas skatus un cilvēkus, bet arī neparastus un spilgtus darbus datorgrafikā.

Tā kā Andris Voicišs ir arī komponists un mūziķis, pasākumā dzirdēsim viņa dziesmas Skaidrītes Melnes izpildījumā un ģitāras pavadījumā. A.Voicišs savulaik izveidojis vairākus dziesmu albūmus. Vienā no tiem - „Es neeju, es lidoju virs zemes" - abu alūksniešu komponētās uz izpildītās dziesmas ar Aijas Celmas vārdiem, citā - „Sonāte vējā" - dziesmas ar Jura Helda vārdiem.

 

Jau vairāku gadu garumā viņi sadarbojas ar Alūksnes puses dzejnieci Vēsmu Kokli-Līviņu, ir piedalījušies divos viņas dzejas teātra uzvedumos - „Vēl jau viss nav pagalam" un „Džuljetas vēstules", kuros A.Voiciša un S.Melnes rakstītās dziesmas un muzikālais pavadījums, kā arī ierakstījuši trīs diskus ar V. Kokles- Līviņas komponētajām dziesmām un dzejas lasījumiem, ko izpilda dažādi Alūksnes apkārtnes mūzikas kolektīvi un izpildītāji, kā arī pati dzejniece.

 

Pasākums notiek Vidzemes kultūras programmas projektā „Novadu literatūra un māksla - vērtība un vajadzība". Laipni aicinām to apmeklēt! Ieeja - bez maksas.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide