Bibliotēkā skatāma vietējo dabas vērotāju fotoizstāde "Tepat" 2

Gulbenes bibliotēkā kopš pagājušās ceturtdienas ir apskatāma fotoizstāde „Tepat”. Ar to beidzas radošās apvienības „Piektā māja” projekts „Dabas fotoskola”.

Grupa dabas vērotāju projekta vadītājas Gulbenes mākslas skolas direktores Sandras Dikmanes vadībā visu vasaru un rudeni mācījās apgūt dabas fotografēšanas noslēpumus.

„Viss iesākās ar manu avantūru, kad uzrakstīju projektu „Dzīvojam zaļi!”, kas tika atbalstīts biedrības „Sateka” mazo projektu konkursā. Tad sāku apzināt tos cilvēkus, kuri gribētu mācīties fotografēt. Sākumā bija doma, ka uz pāris stundām tiksimies vienu reizi mēnesī, uzaicinot kādu skolotāju, bet viss izvērtās citādāk. Mēs aizvadījām vienu skaistu vasaru,” izstādes atklāšanā teica S.Dikmane.


Paldies par dalīšanos fotografēšanas pieredzē tika teikts fotogrāfam Gatim Bogdanovam, kā arī visiem darbu autoriem. Izstādē aplūkojami Ailitas Brezinskas, Ivetas Cigles, Mairitas Ķuzes-Nakoskinas, Ievas Raģeles, Kristīnes Nečajevas, kā arī jau pazīstamā dabas fotogrāfa Visvalža Bačinska darbi. Viņš šoreiz izstādes atklāšanā tāpat kā Laimonis Aumeisters un Vilnis Blūms bija aicināts kā goda viesis.


Ikvienam interesentam bija iespēja iegūt savā īpašumā fotogrāfiju ar tās autora autogrāfu. Izskanēja ierosinājums izveidot fotoklubu, kas apvienotu šīs mākslas interesentus. Vēl jo vairāk, ka tāds savulaik Gulbenē jau ir darbojies.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

:)

Dikmanes kundzei burvīgs pušķis rokās! Un arī izstāde izskatās interesanta.

pirms 7 gadiem, 2013.12.06 16:54

///

Vai tas bija tikai ,,izredzētajiem"'- šis projekts???

pirms 5 gadiem, 2015.07.21 18:02

Kultūra un izklaide