Bibliotēkā tikšanās ar rakstnieci un tulkotāju Lauru Dreiži

9.martā plkst. 14:30 Gulbenes novada bibliotēkā tikšanās ar rakstnieci un tulkotāju, zinātniskās fantastikas un fantāzijas grāmatu autori Lauru Dreiži.

Jau zinām, ka jaunā rakstniece prot intriģēt lasītājus ar neparastu sižetu caurvītiem romāniem, turklāt – katrs no tiem pārsteidz ar kaut ko jaunu. Romāni „Pūķa dziesma”, „Nepabeigtais skūpsts”, „Laimes monitorings" un „Naktstauriņš” ir tā literatūra, kas veicina interesi par lasīšanu. Pirmie trīs autores romāni ieguvuši literārā konkursa „Zvaigznes grāmata” balvas, bet romāns „Pūķa dziesma” – arī 2010. gada Bērnu žūrijas atzinību.

Šoreiz sarunas centrā – aizvadītā gada nogalē iznākusī triloģija “Danse Macabre”. Tās pirmajam romānam “Deja ar nāvi”, kurā attēlota Augšlondona – krāšņa un valdzinoša pilsēta debesīs, drīz vien seko nākamie divi – “Zem mākslīgām zvaigznēm” un “Debesu lauskas”. Sazvērestību un noslēpumu virpulī ierautā Viktorija ar draugu un maģijas palīdzību tuvojas mērķim – viņai par katru cenu vajag uzzināt patiesību par tēva, Lielbritānijas arhimaga, nāvi.

Šajā pasākumā uzzināsim par to, kā sākās jaunās rakstnieces ceļš, parunāsim par uzrakstītajām grāmatām, kā arī nedaudz ieskatīsimies nākotnes plānos.

9.martā plkst. 12:30 tikšanās ar Lauru Dreiži notiks arī Tirzas bibliotēkā.

Abi pasākumi notiek VKKF projekta “Redzeslokā. Rakstnieki par oriģinālliteratūru jauniešiem” ietvaros.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide