Bibliotēkā tiksies ar rakstnieci Ievu Samausku

1.oktobrī plkst.18oo Gulbenes bibliotēkā notiks tikšanās ar rakstnieci Ievu Samausku, pulksten 14:30 uz sarunu ar rakstnieci aicināti arī Bērnu bibliotēkas lasītāji.

Ieva Samauska ir vairāku bērnu prozas un dzejas grāmatu autore. Daudziem jaunajiem lasītājiem labi pazīstamas grāmatas „Kā uzburt sniegu” un „Betijas sarunas jeb Kā es piedzimu”, kas ar stāstījumu par draudzīgo Rasaskrēsliņu ģimeni savulaik ieguvusi lielu popularitāti. Garstāsts „Eņģelītis” 2010. gadā ieguva pirmo vietu Bērnu žūrijas konkursā 5.-7.klašu grupā. Tām sekoja „Princešu grāmata” un dzejoļu grāmata „Pilsēta no A līdz Z”, kas tika nominēta Jāņa Baltvilka balvai literatūrā. 2011.g. klajā nāca romāns bērniem un pieaugušajiem „Šokolādes glābšana” un 2012. gadā - „Meitene, kas mācēja visas pasaules valodas”. Ikviena no šīm grāmatām valdzina ar labestību un sirsnības gaisotni un neapšaubāmi ir domāta visai ģimenei.

Pieaugušajiem lasītājiem labi zināma ir rakstnieces pirmā grāmata - romāns „Starp diviem sirdspukstiem" (2004), kas rakstīts kā dienasgrāmata. Tajā dienu pēc dienas, lappusi pēc lappuses atklājas jaunas māmiņas izjūtas, gaidot viņas pirmā bērna ierašanos pasaulē.

"Starp diviem sirdspukstiem" uzrakstīju pusnakts stundās, kad bija aizmigusi mana tolaik vēl tikai sešus mēnešus vecā meita. Esmu pārliecinājusies, ka sapņi ir ne tikai jāsapņo, bet arī jāļauj tiem piepildīties." (Ieva Samauska)

Abas tikšanās ar rakstnieci notiek VKKF projekta „Meklējot atrastais. Rakstnieks Gulbenes novada bibliotēkās” ietvaros. Ieeja – bez maksas.

Laipni aicinām tos apmeklēt!

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide