Bibliotēkā var aplūkot Ineses Tirzītes gleznu izstādi 2

Gulbenes novada bibliotēkā 22.martā atklāja lizumnietes Ineses Tirzītes gleznu izstādi "Mirkļa zibsnis", facebook.com informē Lizuma pagasts.

"Izstādes atklāšanā dziedāja skolotājas Anita Ledaines vadītais Lizuma kultūras nama senioru vokālais ansamblis “Zīle”, atzinīgus vārdus māksliniecei veltīja Gulbenes mākslas skolas direktore Sandra Dikmane un pasākuma organizatore - bibliotēkas lasītāju apkalpošanas nodaļas vadītāja Iveta Krumiņa. Ar izstādes atklāšanu Inesi sveica viņas talanta cienītāji no Lizuma un Gulbenes. Pasākuma apmeklētājus pārsteidza Ineses darbu daudzveidība un dažām gleznām jau pieteicās pircēji."

Pievieno komentāru

Komentāri 2

ainavas gluži jaukas

Labi būtu, ja Gulbenes dome izdomātu iepirkt kādu glezniņu, kaut vai tam pašam muzejam. Telpu jau pietiktu, lai izveidotu novadnieku darbu zāli. Citādi domdarbnieki tik brauc uz Portugāli un Pleskavu, jēgas nekādas. Kad kāds atbrauc no Portugāles, cilvēkus nav kur aizvest un nav ko Gulbenē parādīt, izņemot klēti un to nu jau apsūbēt sākušo parka taku. Un māksliniekiem arī rastos kāds stimuls turpmākiem darbiem.

pirms 3 gadiem, 2017.03.23 22:18

precīzi

Piekrītu sacītajam.

pirms 3 gadiem, 2017.03.24 10:06

Kultūra un izklaide