Bibliotēkā viesosies ceļotāja, rakstniece un māksliniece Linda Riņķe

Gulbenes novada bibliotēkā 27. decembrī pulksten 17.00 viesosies ceļotāja, rakstniece un māksliniece Linda Riņķe. Būs iespēja iepazīt Lindas trešo, noslēdzošo grāmatu “Kā Sprīdīte mājās pārnāca”.


Lindas Riņķes pirmajā grāmatā “Tūkstošiem kilometru ceļa malā” tiek stāstīts par divu jaunu cilvēku uzdrīkstēšanos atstāt mājas, draugus un visu ierasto, lai dotos ceļā, kas aizvedis viņus līdz pat Nordkapam — tālākajam sauszemes punktam Ziemeļos — un līkločiem izvedis cauri Eiropai. Savukārt otrajā grāmatā “Paradīzē”  tiek stāstīts par Lindas un viņas ceļabiedra Janča dienām un nedienām Jaunzēlandē, par tās burvīgo dabu un unikālo dzīvesveidu, kas tika iepazīts Vaihekes salā, kā arī par to, kā tomēr šķīrās Lindas un Janča ceļš.


Trešā grāmata izvedīs cauri Jaunzēlandes skaistumam un dabiskumam, Singapūras modernajai dzīvei, Malaizijas salīdzinošajai dārdzībai un pirmajiem kultūršokiem, Taizemei ar varāniem un pitoniem, Kambodžas bagātajai kultūrai un neaizmirstamajiem iespaidiem par vietējo dzīvesveidu, Indijas pasaku cienīgiem stāstiem par īstām kāzām, bezgala garšīgu ēdienu un kultūru, kas gāž no kājām ar savu unikalitāti.


Savas grāmatas prezentācijas pasākumā bibliotēkā Linda dalīsies iespaidos par ceļojumiem, atbildēs uz jautājumiem, kā arī parādīs pāris video, ko vēl neviens nav redzējis.


Starp svētkiem ir vērts izbrīvēt laiku pasākuma apmeklējumam, jo Linda vienmēr pārsteidz ar savu atvērtību, sirds siltumu un pasaules pieredzi, ar kuru nekautrējas dalīties.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide