Bibliotēkā viesosies Cēsu kultūras biedrības „Harmonija" dalībnieki

16.aprīlī plkst.18oo Gulbenes bibliotēkā viesos Cēsu kultūras biedrības „Harmonija" dalībnieki. Ar savu daiļradi iepazīstinās dzejnieki Astrīda Kamša, Jānis Rīts, Sarma Enere, Dzidra Olengoviča, Ilona Treija, Lauma Daugiša un Mirdza Fridrihsone. Šo autoru darbi izdoti gan divos kopkrājumos „Man vārds ir uz mēles", gan arī atsevišķās autorgrāmatās.

Šajā dienā bibliotēkā tiks atklāta arī cēsnieka Leona Stara gleznu izstāde. Ar pasteļu krītiņiem darinātajos darbos - Cēsu puses noskaņas un ainavas. L.Staris kopš 1999.g. ir Latvijas Neredzīgo biedrības biedrs, tomēr pēc rehabilitācijas atsācis gleznošanu eļļas tehnikā. Pasteļiem pievērsies pirms gada un jau paspējis radīt krietnu pūru gleznu.  

Ar muzikālo sniegumu vakaru skanīgāku vērtīs limbažniece Anita Ozola. Anita dziesmas sākusi rakstīt vairāk kā pirms divdesmit gadiem, tās savulaik izdotas tīs audiokasetēs: „Ābeļziedi" (1997), „Dvēseles dziesma" (1998), „Trakas lietas" (1999) un dziesmu albumā „Saulespuķe" (2010). Pirms vairāk kā divdesmit gadiem viņa izveidojusi grupu „Saulesgaisma" un vēl joprojām rosīgi tajā darbojas. Ar Anitas Ozolas radošajiem darbiem iepazīstina arī nesen izdotā grāmata „...ar Dvēselīti".

 

Laipni aicināti būt kopā ar mums!

 

Ieeja - bez maksas!

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide