Bibliotēkā - zīmējumu izstāde

16.februārī plkst.15.00 Gulbenes bibliotēkā apmeklētāju vērtēšanai nodosim limbažnieka Jāņa Andreičika zīmējumu un gleznu izstādi „Bez Nosaukuma".

Interese par zīmēšanu Jānim radusies jau ģimenē - ar to aizrāvušies abi vecāki. Ozolmuižas pamatskolas vizuālās mākslas skolotājas Baibas Siliņas vadībā puisis šo interesi paplašinājis, bet pēc pamatskolas beigšanas Jānis zīmēšanai pievērsies daudz nopietnāk. Sākumā grafikas veidojis ar zīmuli, bijis laiks, kad vilinājusi abstraktā grafika, dzīvnieki, dažādu noskaņu un būtņu acu skatieni. Vēlāk ar akvareļzīmuļiem sācis zīmēt portretus, pēc tam tos gleznojis ar akrilu. Tā tapuši vairāk nekā 180 darbi. Pašlaik Jānis ir pievērsies arī glezniecībai ar eļļas krāsām. No brīža, kad sācis strādāt un dzīvot Gulbenē, radusies arī doma par iespējamo izstādi.  

Šajā gleznu izstādē apkopoti dažādu stilu, laiku un toņkārtu zīmējumi un gleznas. „Bez Nosaukuma", - jo mākslinieks aicina apmeklētājus ļaut vaļu iztēlei un katram pašam rast darbu nosaukumu. „Bez Nosaukuma", jo viss būtiskais un individuālais rodams skatītāja domās.

 

Aicinām būt kopā ar mums izstādes atklāšanā!

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide