Brāļi Auzāni gatavo jauno koncertprogrammu „Rokasspiediena attālumā...”

Atis un Jānis Auzāni kopā ar pavadošo mūziķu sastāvu intensīvi gatavojas jaunās koncertprogrammas „Rokasspiediena attālumā..." pirmajiem koncertiem, kas plānoti jau šajā nedēļas nogalē. Šobrīd zināmas jau vairāk nekā 40 koncertu norises vietas visā Latvijā, līdz pat nākamā gada martam. Līdzās saspringtam mēģinājumu grafikam, kā arī gaismas, skaņas un dekorāciju plānošanai, ierakstīti arī pirmie dziesmu aranžējumi.

Ar pirmatskaņojumu LR2 ēterā, Latvijas radiostacijās sākušas skanēt divas pirmās dziesmas no brāļu Auzānu jaunās koncertprogrammas „Rokasspiediena attālumā...". Dziesmu „Lai līdzās būtu tu man" un „Cauri pilsētai" (tautā zināms kā „Ripo ratiņ") radio versijām jau tuvākajā laikā pievienosies vairāki jaunu dziesmu pirmatskaņojumi, kā arī tautā iemīļotas dziesmas jaunā Ata Auzāna aranžējumā.  

Prožektoru gaismas staru vietā sveču liesmas

Koncertu īpašās atmosfēras radīšanai un mākslinieku izgaismošanai Atis un Jānis Auzāni iecerējuši izmantot sveču liesmas. Īpaši projektam „Rokasspiediena attālumā..." Dobelē strādājošā sveču rūpnīca „Baltic Candles" apņēmusies radīt 30 īpaši liela izmēra sveces, kas tiks dāvinātas brāļiem Auzāniem koncertprogrammas vajadzībām. Sveču gaisma ir tikai viens no izteiksmes līdzekļiem, kas koncertos ļaus radīt īpašu mūziķu un skatītāju tuvības sajūtu, liekot ikvienam ieskatīties sevī un atvērt durvis tam labajam, kas dzīvo katrā no mums.

 

Kā jau vēstīts iepriekš, koncertā piedalīsies ne tikai Atis un Jānis Auzāni, bet arī Oranžā kora dziedātājas: Anita Levša, Olga Stupiņa un Inta Ļaksa, kā arī spēcīgs pavadošo mūziķu sastāvs: Ēriks Upenieks - akustiskā ģitāra, Alex Mercy - akustiskā ģitāra, Viktors Veļičko - kontrabass, Nauris Bartusevičs - sitamie instrumenti.

 

Brāļu Auzānu koncerts Gulbenē, Vecgulbenes muižā, notiks 10.decembrī pulksten 19:00.

 

Biļetes uz koncertiem: www.bilesuparadize.lv un pasākumu norises vietās.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide