Būs tikšanās ar Uldi Rudaku un “Atmodas laika diskotēka”

Gulbenes novada vidusskolā 8.oktobrī pulksten 11.00 vidusskolēni tiksies ar mūzikas kritiķi un žurnālistu Uldi Rudaku. Savukārt pulksten 19.00 DJ Uldis Rudaks iegriezīs tematisku ballīti 80.gadu noskaņās “Atmodas laika diskotēkā” pieaugušajiem Gulbenes kultūras centra diskozālē.

“U.Rudaks ir latviešu mūzikas žurnālists un kritiķis, radioraidījumu vadītājs un dīdžejs. “Zibens pa dibenu” ir Ulda Rudaka autorraidījums, kurā tiek apskatīti labākie albumi, kas iznākuši kopš ilgspēlējošo vinila plašu pirmsākumiem Latvijā sešdesmito gadu beigās līdz pat mūsu dienām. U.Rudaks ir labi pazīstams pašmāju mūzikas aprindās, publicējis vērienīgu grāmatu par Latvijas rokmūzikas vēsturi “Rokupācija”. Šī grāmata ir kā liecība par redzēto, dzirdēto, izjusto, pārdzīvoto, pazaudēto un izsapņoto. Tā ir neparasta latviešu rokmūzikas vēsture - vēstījums caur tajā iesaistīta cilvēka pieredzi. “Atmodas laika diskotēkā” vietu skaits ir ierobežots, aicinām iepriekš pieteikties pa tālruni 64474825 vai e-pastu “liene.baranovska@gulbenesbiblioteka.lv”,” saka Gulbenes novada bibliotēkas sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Baranovska.

Tikšanās tapusi projektā “Vējaina diena”, kur tiek pulcēti kopā Trešās atmodas liecinieki, lai par vēsturiskajiem notikumiem runātu interesanti, personiski, sadzīviski, reāli, politiskās peripetijas skaidrojot arī ar mākslas un kultūras starpniecību.


Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide