Būs vēl viens brāļu Auzānu koncerts

Vecgulbenes muižā 10.decembra vakarā viesosies Atis un Jānis Auzāni ar jauno koncertprogrammu „Rokasspiediena attālumā...". Tā kā ir liela interese par šo koncertu un biļetes jau jau izpārdotas, tad organizatori piedāvā papildus koncerts pulksten 14.00.

Atis un Jānis Auzāni ar koncertprogrammu vēlas skatītājus emocionāli aizvest prom no ikdienas steigas. Koncerta muzikālais pavadījums tiks izpildīts pieklusinātā toņkārtā ar akustiskajām ģitārām un kontrabasu, kas radīs netipisku skanējumu un emocionālu tuvību. Noskaņu veidos gan mīlestības balādes, gan arī karstasinīga temperamenta piesātinātas dziesmas.  

Programmā iekļautas gan tautā iemīļotas melodijas Ata Auzāna aranžējumā - „Lūgums", „Zibsnī zvaigznes", „Ripo ratiņ", „Manai tautai", gan atpazīstami pasaules hīti - "Hallelujah", „Sway", „Phantom of the opera", gan īpaši šim koncertam radītas dziesmas - „Dusi", „Lai līdzās būsi tu man" un citas.

 

Tikai koncertā Vecgulbenes muižā visiem apmeklētājiem ieeja - 3 lati. Vēlies iegūt biļeti uz koncertu, piedalies konkursā www.dzirkstele.lv.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide