Četri latvju spoku stāsti Alūksnē

13.oktobrī plkst. 18.00 Alūksnes Kultūras centrā viesosies izcilais Latvijas Radio koris ar pārsteidzošu un izklaidējošu koncertuzvedumu "Četri latvju spoku stāsti".

Vienā melnā, melnā naktī, vienā melnā, melnā pilsētā, vienā melnā, melnā ielā, vienā melnā, melnā mājā...” skaņas, gaismas, teatrāli, multimediāli efekti mijiedarbosies un radīs melnās komēdijas cienīgu atmosfēru.


Latvijas Radio kora koncertuzvedums, ko radījuši Kaspars Putniņš, Jēkabs Nīmanis, Austra Hauks un Reinis Suhanovs unikālā veidā apspēlē Halovīna jeb Visu svēto dienas fenomenu latviskā garā. Veļu laikā, kad dienas kļūst īsas, rītus pārņem miglas noslēpums, bet vakarus iezīmē tumsa, Latvijas Radio koris izjauc tradicionālās robežas ar skaņas, gaismas, teatrāliem efektiem un citiem provokatīviem paņēmieniem, pasniedzot spoku stāstus, kas sakņoti latviešu folklorā.


Programma veidota izvēloties latviešu komponistu darbus, kas saturiski raksturo mistisko, baiļu pilno, kas sastopami mūsu kultūrā un reflektē ar rudens laiku latviešu folklorā. Balsīs un instrumentos atdzīvosies Kristapa Pētersona un klasiķu – Jāzepa Vītola, Jēkaba Graubiņa, Jāņa Zālīša, Emiļa Melngaiļa radītais. Koncertā arī izskanēs Jēkaba Nīmaņa īpaši šim projektam radīti instrumentāli un vokāli skaņdarbi.


Latvijas Radio korim diriģenta Kaspara Putniņa vadībā pievienosies Jēkabs Nīmanis (basklarnete, elektronika) un Agnese Egliņa (klavieres). Scenogrāfe - Austra Hauks, telpisko un dramatisko vidi veido režisors Reinis Suhanovs.


Biļešu cena: 11,5 un 15 eiro.


Biļetes nopērkamas Alūksnes Kultūras centra kasē, kā arī visās “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide