Ciemojas pie draugiem Igaunijā

Senioru festivāli Tallinā ir kļuvuši par tradīciju. Uz tiem tiek aicināti draugi, lai tos kuplinātu ar skaistiem priekšnesumiem. Jaungulbenes senioru ansamblis “Kamenes” arī saņēma uzaicinājumu piedalītie senioru pavasara festivālā Tallinā. Par to informē Jaungulbenes pagasta ansambļa "Kamenes" dalībniece Valentīna Jermaševiča.

"Izvēlējamies repertuāru, vienu dziesmu iemācījamies igauņu valodā. Gulbenes novadu pārstāvēja arī Lizuma deju kolektīvs “Ozoli”, Daukstu pagasta folkloras grupa “Līgo “ un ansamblis “Senjoras”. 1.jūnijā devāmies ceļā. Iepazināmies ar Tallinas vecpilsētu, apmeklējām televīzijas torni, Kadriorgas pili un parku, ko uzskata par Igaunijas arhitektūras grandiozāko kompleksu," stāsta V.Jermašveica.

Viņa pateicas gidei Vēsmai, kura visa brauciena laikā interesanti stāstīja par to, kas būs sagaidāms un redzams Tallinā.

"Tikām laipni sagaidīti, mūsu uzstāšanos uzņēma ļoti atsaucīgi. Pēc koncerta tikām cienāti, kolektīvu vadītāji saņēma suvenīrus.Apskatījām senioru māju, kurā darbojas daudz pulciņu, tiek rīkotas izstādes, kur katrs var sevi pilnveidot pēc sirds patikas," ir gandarīta V.Jermaševica.

Atpakaļceļā tika apskatīts Keilas ūdenskritums, kas ir viens no Ziemeļigaunijas pērlēm.

"Brauciens izvērtās saturīgs un interesants, labi atpūtāmies, uzkrājām enerģiju nākamajam darba cēlienam.

Lielu paldies sakām Annai Vīgantei par jauko braucienu," saka V.Jermaševica.


Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide