Alūksnē būs spiningošanas sacensības

Ir sākusies pieteikumu pieņemšana spiningošanas sacensībām “Honda Marine kauss 2010”, kas risināsies Alūksnes ezerā 23.oktobrī.

“Sacensības sāksies pulksten 9.00 un beigusies pulksten 15.00. Sacensību informācijas centrs atpūtas kompleksā „Jaunsētas” strādās jau 22.oktobrī no pulksten 17.00 līdz 22.00, bet sacensību dienā – no pulksten 6.00 līdz 18.00. Dalībnieki iepriekšējos pieteikumus varēs iesniegt līdz 20.oktobra pulksten 17.00, bet tie, kas nebūs paguvuši pieteikties laikus, novēlotos pieteikumus varēs iesniegt vēl sacensību dienā līdz pulksten 7.30,” stāsta Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.
23.oktobrī līdz pulksten 8.00 dalībniekiem jāierodas sacensību informācijas centrā, lai reģistrētos. Reģistrējoties abiem ekipāžas dalībniekiem jāuzrāda arī personu apliecinoši dokumenti un makšķernieka karte (izņemot pensionāra vai skolēna kartes īpašniekiem). Sacensību dalības maksā iekļauta vienas dienas makšķerēšanas licence Alūksnes ezerā, brokastis un pusdienas sacensību dienā. Maksimālais dalībnieku skaits vienā komandā ir divi spiningotāji, var startēt arī pa vienam, taču tad dalības maksa jāmaksā kā par diviem dalībniekiem.


“Sacensību noslēgumā tiks vērtētas ekipāžu lomā iegūtās plēsīgās zivis. Minimālais pieļaujamais zivs izmērs sacensībās ir 50 cm zandartiem, 20 cm asariem, 60 cm līdakām - citas zivis nevērtēs. Sacensību rīkotāji apbalvos ekipāžas, kas iegūs 1. līdz 3.vietu. Balvu fonds veiksmīgākajiem spiningotājiem būs vērtīgs – uzvarētāji saņems laivu “Honda” un benzīnmotoru, 2.vietas ieguvējiem balvā būs elektromotora komplekts, bet 3.vietai – eholote,” saka E.Aploka.


Vairāk informācijas par sacensību norisi var gūt Alūksnes novada pašvaldības interneta mājas lapā “www.aluksne.lv” sadaļā “Sporta ziņas”. Pieteikumi pieejami mājas lapā “www.hondakauss.lv” vai “Hondas” salonos Rīgā. Sacensības rīko firma “Honda Marine” sadarbībā ar Alūksnes novada pašvaldības aģentūru “Alja”.

Pievieno komentāru

Cope un medības