Alūksnes ezerā notiks spiningošanas sacensības „Alūksnes rudens „Plēsējs 2012”” 6

3. novembrī spiningošanas cienītājus aicinām piedalīties spiningošanas sacensībās „Alūksnes rudens „Plēsējs" 2012", kas notiks Alūksnes ezerā. Sacensības rīko Alūksnes novada pašvaldības aģentūra „ALJA".

Par Alūksnes rudens plēsēju spiningotāji šoreiz aicināti cīnīties komandās pa diviem dalībniekiem katrā. Sacensību dalībnieki netiks dalīti vecuma un dzimuma grupās. Dalības maksa būs 20 lati no komandas, bet, ja komandā būs dalībnieks, kas jaunāks par 16 gadiem, dalības maksa samazināsies uz pusi.  

Reģistrēties sacensībām dalībnieki varēs Alūksnes novada Ziemera pagasta „Jaunsētās" no pulksten 6 līdz 8, bet sacensības sāksies pulksten 8.15.

 

Spiningotājiem vecumā no 16 līdz 65 gadiem, izņemot invalīdus, jāuzrāda derīga makšķerēšanas karte, bet visiem dalībniekiem jāuzrāda derīga makšķerēšanas licence Alūksnes ezerā. Jāpiebilst, ka gan licences, gan makšķerēšanas kartes varēs iegādāties sacensību reģistrācijas vietā.

 

Cīņā par uzvaru no katras komandas vērtēšanai būs jānodod ne vairāk kā divas lielākās (smagākās) līdakas un 1 - 8 asari. Jāņem vērā, ka lomā katrs spiningotāju duets drīkstēs paturēt divas līdakas, ne mazākas par 60 cm, un astoņus asarus, ne mazākus par 20 cm.

 

Galveno balvu izcīnīs komanda ar lielāko kopējo zivju svaru, bet sacensību rīkotāji balvu sola arī lielākā zandarta ieguvējam.

 

Ar sacensību nolikumu aicinām iepazīties Alūksnes novada pašvaldības mājas lapā www.aluksne.lv sadaļā „Sporta ziņas".

Pievieno komentāru

Komentāri 6

elektriskais zvejnieks

būs man ar jāiemērc vadi, a ta uzsita asini ,makšķernieka azarts parādijās!

pirms 8 gadiem, 2012.10.19 00:08

Divi āksti. jūs kaut vienā līdakā, asarī vai zandartā lenteņus esiet redzējuši. Dirniet te , bet spiningu tikai veikalu plauktos vai datora displejā esiet redzējuši.....pieceliet savas pēcpuses un izejiet ārā savu celulītu izkustināt.....

pirms 8 gadiem, 2012.10.18 23:19

pareizais

Jā,mēs lenteņainās līdakas vilksim.Ha ha ha,varu tik ierēkt.

pirms 8 gadiem, 2012.10.18 18:52

Laba bilde!!!! Alūksnes ezerā parasti ir interesantas sacīkstes, un bez loma reti kurš atgriežas krastā...
Bet tam, kam po...ui, pa lielam mēram, lielākai daļai po...ui, ka tev ir po...ui....:)

pirms 8 gadiem, 2012.10.17 13:23

Cope un medības