Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ar panākumiem startē šaušanas sacensībās

Latvijas stenda un medību šaušanas sacensību kalendārā gandrīz katrās brīvdienās ir ierakstīts kāds notikums. Arī Gulbenes mednieki aktīvi piedalās šajās sacensībās.

Vilnis Zvirgzdiņš stāsta, ka, piemēram, 15.maijā Mārkulīču šautuvē Straupē norisinājās Latvijas čempionāta otrais posms kombinētajā medību šaušanā. Viņš šajās sacensībās izcīnīja 3.vietu. "Daudz dalībnieku šajās sacensībās nebija, taču tie, kas bija ieradušies, bija pietiekami spēcīgi. Pats ar savu rezultātu esmu ļoti apmierināts, jo tieši šādās disciplīnās līdz šim tika maz šauts," stāsta V.Zvirgzdiņš.  

Sacensībās startē arī komanda, kuru pārstāv V.Zvirgzdiņš.

 

"Mēs komandā esam trīs gulbenieši - es, Jurijs Prokofjevs un Dairis Neilands, mums citkārt pievienojas Gatis Bināts no Jēkabpils vai arī Aivars Stradiņš," stāsta V.Zvirgzdiņš.

 

Aprīlī komanda ar ļoti labiem rezultātiem startēja Gulbenes novada čempionātā Lejasciemā, savukārt pagājušajā nedēļā piedalījās Madonas novada čempionātā, kas vienlaikus bija arī ieskaite Latvijas kausa izcīņas 2.posmā (skrejošais alnis 100 metri), un izcīnīja 1.vietu.

 

V.Zvirgzdiņš slavē D.Neilandu. "Viņš ir ļoti talantīgs jaunietis. Sacensībās Līvānu novada Steķos Dairis pieaugušo konkurencē ierindojās 2.vietā, vienu punktu atpaliekot no līdera. Viņš sašāva sporta meistara normatīvu. Ja divu gadu laikā viņš to vēlreiz paveiks, kļūs par sporta meistaru," stāsta V.Zvirgzdiņš.

 

"Cīņa un konkurence sacensībās ir diezgan liela. Protams, tiem, kas šauj jau gadiem, ir vieglāk. Parādās arī kādi jauni dalībnieki, pamēģina, ja jūt, ka netiek līdzi, tālāk vairs nepiedalās. Tāpēc tagad, piemēram, meistaru un amatieru klases dalībnieki tiks vērtēti atsevišķi, lai arī amatieriem savā klasē ir iespēja cīnīties, citādi uzreiz cīnīties ar stiprajiem ir pagrūti."

 

V.Zvirgzdiņš atklāj, ka viņam ļoti ir palīdzējis lejasciemietis Mundis Žviriņš, kurš uzlabojis viņa ieroci. "Arī iepriekš man bija labi rezultāti, bet tagad veicas vēl labāk - tik labi līdz šim nebiju šāvis."

 

Gulbenieši centīsies startēt visās šīssezonas sacensībās, cik vien būs iespējams. Nākamās sacensības notiks Mārkulīčos, pēc tam būs "MMD kausi".

 

""MMD kausi" ir vislielākie mači, tās ir sacensības, uz kurām būs pulcējušies vairāk nekā 300 dalībnieki. Šīs sacensības ir kā svētki, uz tām sabrauc dalībnieki no visas Latvijas," stāsta V.Zvirgzdiņš.

 

Interesantas solās būt arī "Purnavu muižas" kausa izcīņas sacensības, kur balvu fonds būs 5000 latu vērtībā.

Pievieno komentāru

Cope un medības