Cīnīsies pret malu zvejniecību 3

Gulbenes novada domes Tautsaimniecības komiteja izskatīja iesniegumu, kas ir saņemts no makšķernieku biedrības "Dambis" ar lūgumu nozīmēt makšķernieku biedrības "Dambis" biedrus par Jaungulbenes pagasta "Siladzirnavu" ezera pašvaldības pilnvarotajām personām.

Jaungulbenes pagasta pārvaldes vadītājs Aleksandrs Vasiļjevs saka, ka līdz šim visas darbības ezerā ir notikušas pašplūsmā. Viņš domā, ja biedrība ir uzņēmusies šo lietu, tad viņus vajag atbalstīt.


Viens no biedrības pārstāvjiem deputātiem norādīja, ka biedrībā ir 43 biedri, un vienīgais finansējums, ko ieņem ir biedru naudas. Viena daļa no biedru naudām ir paredzēta zivju skaita palielināšanai.

 

"Sākas makšķerēšanas sezona un lai varētu cīnīties pret malu zvejniecību, ir nepieciešamas pašvaldības pilnvarotās personas, kuras darbosies kopīgi ar zivju inspekciju, jo mums nav tiesību izcelt tīklus vai uzlikt administratīvos sodus," uzsver biedrības pārstāvis.


Gulbenes novada domes juridiskās un personālvadības nodaļas vadītāja Vita Kravale skaidro: "Mēs varam pilnvarot pašvaldības pārstāvjus, kuri rūpētos par zivju aizsardzību. Protokolus stādīt viņi nevar, jo viņi ir kā ziņotāji inspektoriem." Viņa arī piebilst, ka aizliegt braukt makšķerēt citiem cilvēkiem ezerā, kas nav viņu biedri, nedrīkst.


Lēmumprojekts tiek virzīts apstiprināšanai kārtējā Gulbenes novada sēdē, kura notiks piektdien.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Tininna

Murdiņ nu neaiztiks neviens to Dzintariņu!Ja interesē tad tagad jau vari braukt pēc produkcijas,kamēr pavasara skidkas!

pirms 11 gadiem, 2010.04.24 17:03

Murds

Ganjau Dzintariņu neviens neaiztiks,varēs i līņus i Ušura vēžus nopirkt...paradoksāli ka zin visi bet neviens neko nedara...

pirms 11 gadiem, 2010.04.23 22:55

ssss

Cilvēkiem kas grib ko labu izdarīt, sakārtot vienu vietu, gan atpūtai, gan copei nav nekādu tiesību. A tie kas nelikumīgi, kilometriem tinu liekot darbojas, tos aizstāvat?

pirms 11 gadiem, 2010.04.22 17:24

Cope un medības