Mednieki noskaidro labākos šāvējus

Sacensībās startē samērā maz dalībnieku
Lejasciema šautuvē pagājušajās brīvdienās notika Latvijas Republikas atklātās šaušanas sacensības pa skrejošo alni, ieskaite Latvijas kausa izcīņas pirmajā posmā, kā arī Gulbenes čempionāta pirmais posms. Vairāk foto šeit.

Šaušanā pa skrejošo alni 1.vietu izcīnīja Aivars Legzdiņš ("Mārkulīči"), 2.vietā ierindojās Uldis Lapiņš ("Skrīveru gaļinieki"), 3.vietā - Uldis Šulcs no Rīgas. No mūsu novada pārstāvjiem visaugstāk šajā disciplīnā ierindojās Jurijs Prokofjevs - 6.vietā.  

Arī komandu sacensībās 1.vietu izcīnīja "Mārkulīču" mednieki - Aigars Legzdiņš, Vilnis Jaunzems un Andris Stūrītis. 2.vietā ierindojās komanda "Sēlijas VM" - Tālis Zalva, Māris Bondars, Jānis Tarvids. Godpilno 3.vietu ieņēma apvienotā Gulbenes un Cesvaines komanda - Raivis Kundrāts, Vilnis Zvirgzdiņš un Aivars Stradiņš.

 

Šaušanā pa skrejošo zaķi uzvaras laurus plūca U.Lapiņš, 2.vietā ierindojās R.Kundrāts, trešo labāko rezultātu uzrādīja Renārs Strazdiņš ("Skrīveru gaļinieki"). Savukārt amerikāņu trapā vislabāk veicās Mundim Žvīriņam (Lejasciems), 2.vietu izcīnīja U.Šulcs un 3.vietu ieņēma V.Zvirgzdiņš.

 

Sacensību organizators Jānis Naglis gan atzīst, ka, salīdzinot ar pagājušo gadu, sacensībās šoreiz piedalījās ļoti maz cilvēku.

 

"Ja pagājušajā gadā, piemēram, pa skrejošo alni šāva 31 dalībnieks, tad šogad šajās sacensībās piedalījās tikai 17 dalībnieki. Tas viss, protams, ir atkarīgs no finansēm, jo sacensības ir diezgan dārgs prieks. Nez vai arī turpmākajos posmos dalībnieku skaits varētu būt lielāks," spriež J.Naglis.

 

"Ļoti maz bija arī Gulbenes novada pārstāvju. Otro Gulbenes čempionāta posmu, protams, vasaras beigās rīkosim, taču mēģināsim tajā noorganizēt kādus piecus sporta veidus, lai varam noskaidrot uzvarētājus un pabeigt čempionātu. Posmu noteikti arī centīsimies rīkot atsevišķi no citām sacensībām - varbūt mūsu mednieki arī nobijās no konkurences un tāpēc nebrauca uz sacensībām, taču cerēsim, ka otrajā posmā būs vairāk dalībnieku."

Pievieno komentāru

Cope un medības