Mednieki sacenšas šaušanā

Nedēļas nogalē Lejasciema šautuvē notika Gulbenes rajona čempionāta šaušanā pirmais posms, kas pulcēja apmēram 50 medniekus.

Mednieki sacentās gan šaušanā pa skrejošu meža cūku, gan pa skrejošu alni, gan arī sportingā. Šaušanā pa skrejošu alni 1.vietu izcīnīja Ainārs Kuprovskis, 2.vietā ierindojās Edvards Šagažijevs un 3.vietā ierindojās Juris Prokofjevs.

 

Šaušanā pa skrejošu meža cūku vislabākos rezultātus uzrādīja Raivis Kundrats, 2. vietu izcīnīja Ainārs Kuprovskis un 3.vietā ierindojās - Uģis Pētersons.

Sportingā vislabāk veicās Aināram Kuprovskim, Jurim Prokofjevam un Dairim Neilandam.

 

Sacensību organizators Normunds Aizpurs atzinīgi vērtē, ka sacensībās piedalījās arī jaunieši, kas rezultātu ziņā spēja turēt līdzi pieaugušajiem šāvējiem. "Šādi turpinot, nākotnē viņi būs konkurētspējīgi un spēs uzrādīt ļoti labus rezultātus," spriež M.Aizpurs. "Es uzskatu, ka mums rajonā ir labi šāvēji".

 

Sacensību uzvarētāji saņēma nelielas balvas. Labākie šāvēji tiks apbalvoti arī tad, kad būs notikuši visi sacensību posmi un apkopoti rezultāti. Šīs bija pirmās šāda veida sacensības mūsu rajonā. Sākotnēji bija iecerēts, ka čempionātam būs divas kārtas, taču pēc pašu sportistu iniciatīvas tika nolemts čempionātam rīkot trīs kārtas. Otrā sacensību kārta tiks rīkota jūlijā un trešā - septembrī.  

Sacensību datumi tiks precizēti.

 

Sacensību dalībnieki bija priecīgi, ka šogad rajonā tiek rīkotas šādas sacensības. Viņiem tā ir lieliska iespēja pavingrināties šaušanā, kas pēc tam noder medībās.

Pievieno komentāru

Cope un medības