Medniekiem - sporta svētki

Lejasciema pagasta šautuvē sestdien, 3.martā, notiks mednieku ziemas sporta svētki “Pa lapsas pēdām”. Sacensības šogad notiks otro gadu pēc kārtas.

Šo sporta svētku mērķis ir ne tikai pasportot un atpūsties, bet arī veicināt sporta attīstību novadā un pagastā, kā arī popularizēt sporta aktivitātes kā veselīgu dzīvesveidu, emocionālu un lietderīgu brīvā laika pavadīšanu brīvā dabā ģimenes, draugu un kolēģu lokā.


Sacensībās dalībnieki startēs individuāli. Distancē ietilpst distanču slēpošana, šaušana pa stāvošu mērķi (50 metri) – 5 ieskaites šāvieni, pēdu atpazīšana, drošības noteikumi, medību termiņi, vecās medību tradīcijas un šaušana pa skrejošu zaķi (35 metri) – 6 dupleti.


Izvērtējot un apkopojot rezultātus, ar balvu un diplomu tiks apbalvoti 1. līdz 3.vietas ieguvēji, ņemot vērā visu distancē iegūto punktu summu. Būs arī veicināšanas balvas.


Sacensības sāksies pulksten 9.30. Dalībnieki varēs pieteikties sacensību dienā līdz pulksten 9.20. Sacensību nolikumu var atrast interneta mājas lapā “www.sasa.lv”. Sīkāku informāciju var uzzināt, zvanot pa tālruņiem 28338349 (Ģirts Prindulis) vai 26427273 (Jānis Naglis).       

Sacensību dienā, ja kādam būs interese, varēs arī pārbaudīt savu meistarību šaušanā pa skrejošu mērķi (100 metri). Maksa par vienu sēriju (10 šāvieni) – 2 lati.

Pievieno komentāru

Cope un medības