Notiks makšķerēšanas festivāls

Daukstu pagasta „Jaunāru" komercdīķī 18.augustā no pulksten 10.00 līdz 15.00 norisināsies ikgadējais turnīrs „Reinīša kauss 2012". Par to informē turnīra organizators Vilnis Ziediņš.

V.Ziediņš stāsta, ka šogad turnīrs norisināsies divās klasēs - tautas un meistaru, kur tautas klase cīnīsies par ceļojošo kausu, bet meistaru klasei vēl papildu kausam būs iespēja iegūt arī naudas prēmijas. Dalības maksa meistaru klasē - 5 lati.


Pieteikšanās sacensību dienā - no pulksten 9.00 līdz 9.50. Sacensībās atļauts izmantot vienu makšķeri ar vienu āķi, būs pieļaujama arī makšķeru maiņa. Ceļojošo kausu iegūs dalībnieks, kurš noķers vissmagāko zivi. Dīķī mīt apmēram 2 tonnas karpu un spoguļkarpu svarā no 1 līdz 12 kilogramiem, karūsas, līņi, līdakas, asari, brekši, raudas, ruduži, amūri, platpieri, sami.


Pirms starta dalībniekiem tiks dots laiks 15 minūtes izvēlēties makšķerēšanas vietu, kuru varēs arī mainīt. Turnīrs ilgs līdz pulksten 15.15. Pēc noslēguma ceremonijas visi dalībnieki varēs relaksēties lauku pirtī. Turnīrā aicināts piedalīties jebkurš iesācējs, lietpratējs, entuziasts un meistars. Vairāk informācijas par makšķerēšanas festivālu un par makšķerēšanas iespējām komercdīķī „Jaunāres" pa tālruni 28369101.

Pievieno komentāru

Cope un medības