Sacentīsies zemledus makšķerēšanā 1

Visi zemledus makšķerēšanas cienītāji 20.janvārī tiek aicināti piedalīties Gulbenes pilsētas un Jaungulbenes pagasta atklātajā čempionātā zemledus makšķerēšanā.

Sacensības notiks Jaungulbenes pagastā uz Ušura ezera. Dalībnieki aicināti pulcēties Sukuru peldvietā. Pieteikumi jāiesniedz sacensību vietā, sākot no pulksten 7.30. Sacensības sāksies pulksten 8.00 un ilgs trīs stundas. Ņemot vērā ledus situāciju, sacensību laiks un vieta var tikt mainīta.  

Sacensībās var piedalīties Gulbenes pilsētas un Gulbenes novada iedzīvotāji. Sacensību tiesneši būs Arnis Cāns un Gerda Sirmā.

 

Sacensībās drīkstēs makšķerēt vienlaikus ar vienu makšķerīti un vienu mormišku, kas nav lielāka par 10 milimetriem un bez papildu svariņa. Katram dalībniekam jābūt klāt derīgai makšķerēšanas kartei.

 

Sacensību beigās sportistiem zivis ir jāievieto plastikāta maisiņā un jānodod tiesnesim.

 

Atsevišķi tiks vērtētas sievietes un vīrieši. 1. līdz 3.vietas ieguvēji tiks apbalvoti ar medaļām un balvām.
Sīkāku informāciju var iegūt pa tālruņiem 26165826 (Arnis), 26516538 (Gerda).

 

Jāpiebilst, ka šajās brīvdienās kaimiņos - uz Balvu ezera notiks Latvijas 2013.gada čempionāts zemledus makšķerēšanā. Sacensības notiks gan sestdien, gan svētdien. Sestdien, 19.janvārī, sacensību pirmajā dienā, no pulksten 8.30 līdz 9.00 paredzēta pulcēšanās un reģistrācija sacensību vietā (pulksten 9.00 - izloze). Pulksten 9.30 notiks sacensību atklāšana, un pēc stundas - starts.

 

Svētdien starts paredzēts pulksten 10.00 (izloze - pulksten 8.30). Sacensību uzvarētāju paziņošana un apbalvošana - pulksten 15.00. Čempionāta otrais posms notiks 9. un 10.februārī uz Limbažu Lielezera, trešais posms - 2. un 3.martā uz Mazā Baltezera Ādažu novadā. Sīkāka informācija, kā arī sacensību nolikums atrodams "www.fishing.lv" vai "www.balvi.lv".

Pievieno komentāru

Komentāri 1

joxans

Dalīšana sievietēs un vīriešos uzvarētājus, nepastāv dzimumu vienlīdzība.

pirms 8 gadiem, 2013.01.18 09:47

Cope un medības