Sestdien Alūksnes ezerā notiks spiningošanas sacensības

Sestdien, 8. jūnijā, Alūksnes ezerā notiks spiningošanas sacensības „Alūksnes līdaka 2013", kurā aicināts piedalīties ikviens, kas kāro savā lomā iegūt lielāko ezera līdaku un līdz ar to - arī galveno balvu, informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

E.Aploka xstāsta, ka sacensības, ko rīko Alūksnes novada pašvaldības aģentūra „ALJA", sāksies Ziemera pagasta „Jaunsētās", kur dalībai reģistrēties varēs jau no pulksten 7.00 līdz pat 9.00, bet sacensības sāksies pulksten 9.15.  

Par lielāko līdaku sestdien Alūksnes ezerā varēs sacensties ikviens interesents individuālā konkurencē, neatkarīgi no vecuma un dzimuma. "Spiningotājiem no 16 līdz 65 gadu vecumam, izņemot invalīdus, sacensībās piedaloties, jāuzrāda derīga makšķerēšanas karte, bet visiem sacensību dalībniekiem jābūt arī derīgai licencei makšķerēšanai Alūksnes ezerā. Licences un kartes varēs iegādāties arī reģistrācijas vietā. Sacensību dalībniekiem ir arī dalības maksa, bet jaunajiem spiningotājiem līdz 16 gadu vecumam tā nav jāmaksā," skaidro sabiedrisko attiecību speciāliste.

 

Galveno balvu sacensībās saņems lielākās (smagākās) līdakas ieguvējs, bet, ja vairākiem dalībniekiem būs izdevies izvilkt vienāda smaguma līdakas, tad uzvarētājs būs tas, kura noķertā zivs būs agrāka. Piebilstams, ka balvas saņems trīs lielāko (smagāko) līdaku ieguvēji.

 

Ar sacensību nolikumu var iepazīties Alūksnes novada pašvaldības mājas lapā www.aluksne.lv.

Pievieno komentāru

Cope un medības