Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zemledus makšķernieki sacentīsies par Ilgāja zivtiņu

6.februārī Alūksnes novada Veclaicenes pagasta Ilgāja ezerā notiks zemledus makšķerēšanas sacensības „Ilgāja zivtiņa", ko organizē Veclaicenes pagasta pārvalde, biedrība „Veclaicenes Avotiņš" un Igaunijas Republikas Krabu ciema biedrība.

Sacensību mērķi ir veicināt Latvijas - Igaunijas pierobežā dzīvojošo cilvēku sadarbību, popularizēt zemledus makšķerēšanu Ilgāja (Kikkajärv) ezerā kā veselīgu un aktīvu sporta veidu, kā arī tikties domubiedriem no abām valstīm, noteikt labākos zemledus makšķerniekus un popularizēt atpūtu un tūrismu pierobežā esošajos Kornetu - Peļļu un Paganamaa dabas liegumos.  

Zemledus makšķerēšanas sacensības notiks no pulksten 12 līdz 14, bet sacensību dalībnieku reģistrācija būs no pulksten 11 līdz 11.30, iepriekšējā reģistrācija no 1. februāra, zvanot pa tālruņiem 64329028, 28381507 Jānim Dambim vai Igaunijā - +372 5130367. Sacensību starts Ilgāja ezerā pie ezera saliņas.

 

Sacensības notiks individuālā konkurencē. Tā kā tās notiek Igaunijas Republikas tuvumā, dalībniekiem un līdzjutējiem līdzi jābūt derīgām pasēm. Sacensību dalības maksa ir 1 lats (1,42 eiro).

 

Sacensību dalībnieki individuāli tiks apbalvoti četrās nominācijās: lielākā zivs, lielākais zivju kopsvars (1., 2. un 3. vieta). Ceļojošo kausu „Ilgāja zivtiņa" iegūs tās valsts makšķernieki, kuras sacensību dalībniekiem būs lielākais vidējais zivju svars uz vienu cilvēku (makšķernieku).

 

Sacensību dalībniekiem un līdzjutējiem jāņem līdzi arī sava krūzīte, karote un šķīvis, lai nobaudītu Ilgāja ezera krastā vārīto tēju un zivju zupu. Sacensību laikā bērni un pieaugušie, kas nepiedalīsies zemledus makšķerēšanas sacensībās, varēs piedalīties dažādās stafetēs un spēlēs.

 

Sacensību nolikums atrodams Alūksnes novada pašvaldības mājas lapā www.aluksne.lv sadaļā „Sporta ziņas".

 

Sacensības atbalsta Alūksnes novada pašvaldības aģentūra „ALJA" un SIA „Pie Zvejnieka".

Pievieno komentāru

Cope un medības