Dāvanā – kartiņa ar stāstu 2

Mūsu laikraksta lasītāji interesējas, kur var iegādāties SIA “Typical” pastkartes. Gulbenes novada veikalos tās nav atrodamas, bet var iegādāties interneta veikalā “www.typicalpostcards.eu”.
Iespējams iegādāties dāvanu komplektu, kas atgādina par senajām vērtībām – melnbaltām pastkartēm un pastmarkām. Viss ir salikts elegantās kastītēs, kuras ir aizzīmogotas ar zīmogu. Var arī izvēlēties kādu no pastkartēm, pievienot savu tekstu, lai to iespiestu vai uzrakstītu ar roku uz pastkartes. “Reizēm ne visu var izteikt skaļi vārdos. Tad ir jāraksta. Tāpēc ir radītas pastkartes ar stāstu, kas rakstīšanu un arī kartiņas saņemšanu padara aizraujošu,” atzīst SIA “Typical” vadītāja Elīna Bērziņa. Iegādājoties šos produktus, tiek atbalstīti cilvēki ar īpašām vajadzībām, jo daļa ieņēmumu tiek novirzīta speciāli izveidotai mācību programmai, kuras mērķis ir integrēt darba tirgū. Turklāt pirkums dod iespēju izplatīt šo cilvēku radītos darbus. Starp tiem ir Mareka Odumiņa gleznas, kuras tapušas ar otu mutē. Viņš ir paralizēts, bet glezno.
Oktobrī Lūznavas muižā tika atklāta fotogrāfiju izstāde “Ļaujies mūzai...radīt savu stāstu”, kurā redzamas sociālā uzņēmuma “Typical” speciāli šai muižai veidotās pastkartes. Pastkartēs izmantoto fotogrāfiju autores ir Elīnas Bērziņa un fotogrāfe Ilze Mezīte. Viņas cer, ka katra fotogrāfija pastkartē mudinās izstādes apmeklētājus un pastkaršu sūtītājus ieskatīties muižas “sirdī”, uzmeklēt attēlos redzamās vietas, detaļas un skatupunktus, kā arī atraisīs vēlmi radīt savu sajūtu stāstu, ļaukot lidot radīšanas mūzai. Izstāde Lūznavas muižā ir atvērta līdz gada beigām, tajā var arī iegādāties “Typical” pastkartes.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Kultūra un izklaide