Decembrī t/c „Valleta” nopērkami vietējo amatnieku un mājražotāju izstrādājumi, uz tikšanos aicina Ziemassvētku vecītis

Gada sirsnīgākie svētki, kad tuvos un mīļos vēlamies iepriecināt ar jaukām dāvanām, nav aiz kalniem, tāpēc tirdzniecības centrs „Valleta” Valmierā aicina vidzemniekus laikus plānot savus svētku pirkumus. Kā ierasts, decembrī „Valletā” svētku dāvanas palīdzēs sarūpēt ne tikai veikali, bet arī vietējie amatnieki un mājražotāji. Par patīkamiem pārsteigumiem rūpēsies Ziemassvētku vecītis.

Šogad Ziemassvētku vecītis gan mazus, gan lielus uzklausīs un pacienās ar kārumiem 12. un 20. decembrī plkst.12:00 – 15:00, 23. decembrī plkst.16:00 – 19:00 un 24. decembrī plkst.12:00 – 15:00.

Līdz 23. decembrim t/c „Valleta” 1. stāvā skaistu dāvanu kā lielām, tā mazām dāmām iespējams izvēlēties no vietējo amatnieku rotām – auskariem, aprocēm, piespraudēm, kaklarotām un matu aksesuāriem.

No 10. līdz 13. decembrim un no 19. līdz 23. decembrim „Valletā” ar dažādiem latviskiem darinājumiem – izstrādājumiem no koka, stikla, māla un auduma, rotām, ziepēm, pirtslietām, rotaļlietām, kārumiem u.c. – viesosies Beverīnas amatnieki.

No 15. līdz 24. decembrim svētku sajūtas papildinās mājās ceptas piparkūkas. 18. decembrī norisināsies mājās gatavota siera un maizes tirdzniecība. Savukārt gan svētku galdam, gan veselīgai dāvanai noderēs dažādi medus un bišu produkti, kas tirdzniecības centrā būs nopērkami no 18. līdz 24. decembrim.

Kā ierasts, mēneša otrajā pusē – no 15. līdz 31. decembrim – krāšņākiem svētkiem „Valletā” varēs iegādāties arī pirotehniku. To lietojot, tirdzniecības centra administrācija aicina būt uzmanīgiem un rūpēties par ugunsdrošību.

Atgādinām, ka līdz pat gada nogalei tirdzniecības centra 4. stāvā ir izvietota arī „Dāvā bērniem prieku!” ziedojumu kaste – vieta, kurā ikviens var atstāt gan jaunus, gan lietotus bērnu apģērbus, apavus un rotaļlietas, kas savām atvasēm vairs nav nepieciešamas, bet ir labā stāvoklī un tīras. Katru nedēļu saziedotās mantas tiks nogādātas Valmieras novada fondam un tuvāko novadu sociālajiem dienestiem, kas ar tām Ziemassvētkos un Jaunajā gadā iepriecinās bērnus no mazāk nodrošinātām ģimenēm.


Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide