Decembrī t/c „Valleta” viesosies Ziemassvētku vecītis, piedāvājumu papildinās amatnieki un mājražotāji

Ziemassvētki vairs nav aiz kalniem, tāpēc tirdzniecības centrs „Valleta” Valmierā aicina laikus parūpēties par jaukām svētku dāvanām gan sev, gan tuviniekiem. Kā ierasts, decembrī preces svētku sajūtu radīšanai „Valletā” piedāvās arī Latvijas amatnieki un mājražotāji, vecākus ar bērniem gaidīs Ziemassvētku vecītis.

Jau šobrīd tirdzniecības centra 3. stāvā mājvietu radis „Laureta Candles” veikaliņš, kurā pircēji atradīs tepat Cēsīs ar rūpību, mīlestību un rokām darinātas rapšu vaska sveces, laternas, ziepes, aromproduktus, kā arī visu nepieciešamo, lai sveces un ziepes katrs pats varētu pagatavot arī savās mājās. Sortimentu papildina zāļu tējas, ķiploku konfektes, dārzeņu čipsi, izšuvumi, koka rotaļlietas, rotas, ķermeņa kopšanas produkti un citas interesantas, dabīgas un Latvijā radītas lietas.

„Valletas” 1. stāvā amatnieki un mājražotāji apmeklētājus gaidīs katru dienu no 8. līdz 31. decembrim. Tirdzniecības centra piedāvājumu tie papildinās ar izstrādājumiem no keramikas, visdažādākajām svecēm un ziepēm, cepurēm, medus produktiem un piparkūkām.

Savukārt Ziemassvētku vecītis tirdzniecības centra 3. stāvā gan lielus gan mazus ar lielāko prieku uzklausīs un pacienās ar kārumiem 9. un 16. decembrī plkst.12.00 – 15.00, 22. decembrī plkst.16.00 – 19.00 un 24. decembrī plkst.12.00 – 15.00.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide