Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Deju kolektīvs “Unce” nebēdnīgi svin dzimšanas dienu

Pagājušajā sestdienā Lejasciema vidējās paaudzes deju kolektīvs “Unce” visus, kas ir dejojuši, dejo un vēl dejos, kā arī visus, kam patīk deja, aicināja uz savām 18 gadu jubilejas svinībām.

Kolektīva vadītāja Inga Dambrova stāsta, ka jubilejas svinības, kā tas 18. dzimšanas dienā pienākas, noritēja jautri, nebēdnīgi un enerģiski.


“Priecājos, ka jubilejas koncertu apmeklēja daudz skatītāju. Zālē starp skatītājiem bija arī bijušie “Unces” dejotāji,” stāsta I.Dambrova.


Dejotāji jubilejas koncertā izdejoja jaunās dejas, kā arī visiem labi zināmās un īpaši mīļās dejas. Kolektīvs saņēma apsveikumus no citiem pagasta kolektīviem, arī no iestādēm, uzņēmumiem.


I.Dambrova atklāj, ka, piemēram, SIA “Aivico” sveica savu darbinieku Agri Ankupu, kas kolektīvā dejo jau no pirmsākumiem.


“Otrajā daļā, protams, atsaucām atmiņā dažādus interesantus atgadījumus no “Unces” dzīves – kur esam braukuši, ko esam darījuši, kā “busiņam” ir sprāgušas riepas braucienu laikā. Protams, pēc tam ballējāmies arī balles ritmos. Nākotne ir nākotne, un ar nākotnes solījumiem šajā reizē īpaši neaizrāvāmies, jo dzīve allaž ievieš savas korekcijas, vairāk šoreiz tiešām atcerējāmies to, kas šajos 18 gados ir paveikts.”


I.Dambrova priecājas, ka Lejasciemā ir cilvēki, kas dejo un dzied. “Lejasciemieši strādā un pēc darba prot arī atpūsties un relaksēties. Lai gan katram, protams, ir sava ģimene un arī sadzīve, cilvēki prot atrast laiku arī saviem hobijiem – vienalga, vai tā ir makšķerēšana, dejošana vai dziedāšana. Iepriekšējā nedēļas nogalē lustējāmies un svinējām savu jubileju mēs, dejotāji, nākamnedēļ savukārt pulcēsies tie, kam tuvāka ir dziesma, bet mēs, protams, dosimies viņus apsveikt!” saka I.Dambrova. Sestdien, 12.aprīlī, pulksten 19.00 Lejasciema kultūras namā notiks Lejasciema jauktā kora “Kaprīze” 25 gadu jubilejas koncerts.


Sestdien Gulbenes kultūras centrā notiks arī novada tautisko deju kolektīvu skate, tajā piedalīsies arī “Unce”. “Kolektīviem novēlam - lai visiem veicas, lai ir smaids uz sejas, lai kājas cilājas augstu un pareizā ritmā!” piebilst I.Dambrova.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide