Divas dienas notiek novada amatierteātru/dramatisko kolektīvu iestudējumu parāde-skate

Divas dienas - 24. un 25.aprīlī - notiks Gulbenes novada amatierteātru/dramatisko kolektīvu iestudējumu parāde-skate. Laipni aicināti!

Gulbenes novada amatierteātru/dramatisko kolektīvu parādes-skates iestudējumus vērtēs Latvijas Nacionālā kultūras centra amatierteātru nozares apstiprinātie eksperti:

    • Valdis Lūriņš – Nacionālā teātra režisors,
    • Edīte Siļķēna - Gulbenes novada domes Izglītības, kultūras un sporta nodaļas vecākā konsultante.

                                    24.aprīlis, piektdiena  

14:30 – 15:30

Gulbenes kultūras centra teātra pagrabiņā

Ieeja tikai amatierteātru dalībniekiem

Zane Pamše „Vīrietis”

Gulbenes Tautas teātris, režisore Edīte Siļķēna

16:00 –

16:15

Gulbenes kultūras centra lielā zāle

Ieeja bez maksas

Maija Kudapa „Fiļa”

Madonas novada Barkavas kultūras nama amatierteātris, režisore Dace Caune

16:20 – 17:20

Gulbenes kultūras centra disko zāle

Ieeja bez maksas

Rutku Tēvs „Sievietes mīlas ieroči”

Litenes amatierteātris „Nebēdnieki”, režisore Sarmīte Locāne

18:00 – 19:30

Jaungulbenes tautas nams

Ieeja bez maksas

Žans Anuijs „Bikses”

Jaungulbenes amatierteātris „Kuriozs”,

režisore Sarmīte Supe - Stabiņa

19:45 – 20:55

Staru kultūras namā

Ieeja bez maksas

Andris Niedzviedzis „Trīs ar pus atraitnes”

Staru KN amatierteātris, režisore Astrīda Vilciņa

21:10 – 23:10

Gulbenes kultūras centra lielā zāle

Ieeja bez maksas

Kolins Higinss, Žans Klods Karjērs „Harolds un Moda”

Lizuma amatierteātris „Daiva”, režisore Solveiga Vilka

23:30 – 00:45

Galgauskas kultūras nams

Ieeja bez maksas

Baiba Jukņēviča „Pilsētnieki”

Galgauskas amatierteātris, režisore Dzidra Matīsa

 

 

25.aprīlis, sestdiena

9:00 –

10:30

Gulbenes kultūras centra lielajā zālē

Ieeja bez maksas

Māra Horna „Mazā Parīze”

Rankas amatierteātris „Rameka”, režisore Zinaida Bērza

10:50 – 12:20

Fricis Arnolds, Ernsts Bahs „Traks numurs”

Lejasciema amatierteātris „Paradokss”, režisore Ineta Krastiņa

12:55 –

14:55

Līgo kultūras nams

Ieeja bez maksas

Jānis Anerauds „Juku laiki priekšpilsētā”

Līgo amatierteātris „Vieglu garu!”, režisore Biruta Tropa

15:40 – 16:20

Beļavas tautas nams

Publikai dienas biļete

EUR 2.00

Ādolfs Alunāns „Pašu audzināts”

Beļavas amatierteātris „Mistērija”, režisore Solveiga Kļaviņa

16:40 – 17:55

Antons Čehovs „Precību jaukumi” (pēc A.Čehova stāstu „Bildinājums un „Zirdziskais uzvārds” motīviem)

Ozolkalna amatierteātris, režisors Jānis Skopans

18:15 – 19:30

Monika Zīle „Trīs košas dāmas”

Stāmerienas amatierteātris „Spēle”, režisore Ilvita Kļaviņa

20:15 –

21:45

Tirzas kultūras nams

Ieeja publikai EUR 2.00

Andrejs Upīts „Sūnu ciema zēni”

Tirzas amatierteātris „Mūžam Tavs” un jauniešu teātra studija, režisore Alda Alberte

Amatierteātru dalībniekiem ieeja bez maksas uz visām izrādēm!

22:00

Tirzas kultūras nams

Skates noslēgums - rezultātu paziņošana un teatrāla ballīte. Spēlē grupa ”Zeļļi”.

 

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide