Dzejas dienās Gulbenes novada bibliotēka aicina uz “Ceļojumu ar dzejniekiem Gulbenē”

14.septembrī pulksten 16.00 visi dzejas un ceļot mīļotāji aicināti tikties pie Gulbenes novada bibliotēkas, lai kopā ar dzejniekiem dotos poētiskā pastaigā pa Gulbeni.

“Ceļojumā piedalīsies dzejnieki: Anita Graumane, Henriks Eliass Zēgners, Artūrs Punte, Elīna Bākule-Veira, Raibīs, Kreile, Ruta Štelmahere un dziesminiece Helēna Kozlova, noslēgumā darbosies brīvais mikrofons, kur ikvienam būs iespēja nolasīt savu dzeju. Pasākuma aptuvenais ilgums - 2,5 stundas,” informē Gulbenes novada bibliotēkas sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Baranovska.

Ideja par šādu Dzejas dienu pasākumu pirms 15 gadiem radusies dzejniecei Ērikai Bērziņai. “Projekta “Ceļojums ar dzejniekiem” ideja ir gaužām vienkārša – dzejnieki, nocelti no sava stikla kalna, kopā ar dzejas mīļotājiem dodas pastaigā un konkrētos punktos, kas atzīmēti kartē, lasa dzeju. Tas ir kopīgs dzejisks piedzīvojums,” par ceļojumu saka E.Bērziņa.

Gulbenē dzejas lasīšanas punkti ir astoņi: Goda bibliotēka, bijusī siltumtīklu ēka, Skolas ielas dīķis, “Lattelecom” mājas soliņi, Dzilnas ielas ozoli, Eiropas dārzs, luterāņu baznīca, Sarkanā pils.

Ceļojums ar dzejniekiem šogad notiks arī Rīgā 15.septembrī pulksten 12.00, kur būs iespēja iepazīt Čiekurkalnu.

Dalība pasākumā ir bez maksas. Pasākumu atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds un Gulbenes novada vēstures un mākslas muzejs. Pasākuma laikā tiks fotografēts.


Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide