Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dziedās Lorija Vuda un Hardijs Madzulis

Vecgulbenes muižā 16.oktobrī pulksten 17.00 visi laipni aicināti uz dziedātāju Lorijas Vudas un Hardija Madzuļa koncerttūres noslēguma koncertu "Ūdenskritums".

Koncertā, kas veidots divās daļās, kur katra daļa būs kā atsevišķs koncerts, piedalīsies arī Līva Madzule un Lorijas Vudas mazie solisti. Īpašie viesi būs jauniešu simfoniskais orķestris "Draugi" kopā ar diriģenti Solvitu Loku un koncertmeistaru Aigaru Dziļumu. Koncertā skanēs desmit dziesmoto gadu skaistākās melodijas, piemēram, Hardija komponētā "Hakaranda", kas tapusi Dienvidāfrikā, jo Hardijs iedvesmu savām kompozīcijām rod, apceļojot pasauli. Par hakarandu sauc dienvidu puslodes ceriņus. Skanēs arī dziesma "Zelta vasara", Tikai mirkli" un daudzas citas. Klausītāju vērtējumam duets nodos arī savu jaunāko dziesmu "Zaķīšu pirtiņa". "Daba un viss skaistais mūs iedvesmo, un, ja mēs varam par to dziedāt, tad esam laimīgi," saka Lorija un Hardijs.


Duets desmit gadu laikā ir izdevis divus diskus - 2003.gadā "Par ziediem un sapņiem", bet 2011.gadā "Ūdenskritums".

 

Hardijs savulaik intervijā "Dzirkstelei" stāstīja, ka dziedātprasmi esot pārmantojis no sava tēva un mātes, bet brālis viņam iemācījis spēlēt ģitāru. Ikdienā Hardjs strādā par tūrisma firmas "Relaks Tūre" direktoru un ir apceļojis visu pasauli, izbaudot tās skaistumu, tāpēc dziesmu sacerēšanu par savu pamatdarbu viņš neuzskata. Hardijs ir ļoti liels savu kompozīciju cenzors. Ar Loriju Vudu viņš saticies nejauši uz ielas un, zinot, ka viņa dzied slavenajos "Čikāgas piecīšos", uzaicinājis dziedāt duetā.

 

Lorijai šoruden aprit 15 gadi, kopš viņa mīt Latvijā, lai gan par savām īstajām mājām sauc arī Ameriku, kur dzīvo viņas vecāki un māsas ar ģimeni. Pirmo reizi klausītāji viņu iepazina astoņdesmito gadu beigās, kad Latvijā koncertēja "Čikāgas piecīši". Šobrīd Lorija savu laiku velta lietišķajiem personāla atlases jautājumiem, strādājot firmā, kā arī vada vīru kori Ventspilī, uz ko viņu iedrošinājis dzīvesbiedrs Ivars Cinkuss. Arī viņa pati dzied vīra vadītajā kamerkorī "Ventspils". Lorija Rīgā vada arī bērnu vokālo studiju "Violento".

 

Koncerta apmeklētājiem būs iespēja arī iegādāties jauno kompaktdisku "Ūdenskritums".

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide