Dziedātāja Anmary atgriežas uz skatuves

Pēc neliela pārtraukuma uz Latvijas mūzikas skatuves atgriežas dziedātāja Anmary. "Šobrīd dziedātāja piesaka sevi ar jaunu koncertprogrammu „Dīvas" un startējot Eirovīzijas Nacionālajā atlasē ar Ivara Makstnieka („Otra Puse") un Rolanda Ūdra („The Hobos") uzrakstīto dziesmu „Beautiful song"," stāsta Rita Birkenfelde.

Jaunās dziesmas autori un Anmary vēlas uzmundrināt un iedvesmot klausītājus, lai, izdzirdot šo dziesmu, uzlabotos garastāvoklis un rastos vēlme pasmaidīt.


R.Birkenfelde informē, ka nacionālajā Eirovīzijas atlasē ar dziesmu "Beautiful song" Anmary uzstāsies 14.janvārī.


Anmary (īstajā vārdā - Linda Amantova) mācījusies Gulbenes bērnu mūzikas skolā, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā vokālajā nodaļa, Rīgas Pedogoģijas un Izglītības vadības augstskolāas populārās un džeza mūzikas nodaļā. Dziedātāja ir bijusi vokālā pedagoģe TV šovos, popmūzikas studijās „AMPS", „Dzirnas" un citur.

 

Anmary sasniegumi ir 2.vieta "Talantu Fabrikā", sadarbībā ar projektu "Flyingmice" tapusī dziesma "Glory Halleluja" iegūst atzinību Lielbritānijas mūzikas klubos, viņa ir uzaicināta dziedāt solo Kristofa Šenhera mūzikālajā darbā "Magnificat" ar Hamburgas siimfonisko orķestri; bijusi grupu „Sunny Sense" un „Mash Mash" dalībniece, piedalījušos dažādos projektos, piemēram, Raimonda Paula Dziedāšanas svētkos, "Vestsaidas stāstā", projektā ar Rīgas Doma zēnu kori "Sveiks lai dzīvo" un citos.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide