Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Egli rotā viss kolektīvs 2

Gulbenes kultūras centrā katrus svētkus tiek sarūpēta sevišķi skaista un kupla egle. Otro gadu šai iestādei savos īpašumos egli izmeklē un dāvina gulbenietis Artūrs Gruzdiņš. “Paldies viņam par to!” “Dzirkstelei” saka kultūras centra direktors Egons Kliesmets.

Viņa uztverē egles rotāšana nav tas grūtākais uzdevums. Galvenais esot nesaraibināt, pieturēties pie vienas krāsas. E.Kliesmets vairāk slavē kultūras centra mākslinieces Ivetas Laktukas izdomu iestādes ieejas un skatuves dekorēšanā svētku noskaņā, jo tur esot novitātes. “Dekorēt egli un visu kultūras centru Ivetai palīgā nāk kolektīvs – visi darbinieki,” piebilst E.Kliesmets.


I.Laktuka “Dzirkstelei” saka, ka kultūras centra dekorēšanā svētkos vadās pēc iekšējās sajūtas. Vispirms jārodas vīzijai, lai pēc tam to realizētu. “Šoreiz manī vīzija radās pēdējā brīdī. Tāpēc darba bija daudz. Knapi paspējām visu izdarīt,” stāsta I.Laktuka un piebilst, ka nav viegli katru gadu izdomāt kaut ko jaunu. “Patiesībā ar katru gadu kļūst grūtāk. Kultūras centrā strādāju jau 15 gadus,” viņa bilst.


Egli dekorējot, māksliniecei bijis svarīgi, lai tā būtu neikdienišķi grezna, bagātīga, jo ir taču svētki, kad jāaizmirst par ikdienas pelēcību! Lai piešķirtu spozmi, izraudzītas zeltīti sudrabotās bumbas kāršanai egļu zaros.


“Man liekas, ka katru gadu mums ir skaista egle, bet šogad tā atkal ir ļoti skaista! Paldies A.Gruzdiņam un E.Kliesmetam!” saka I.Laktuka.


Īpaši piedomāts arī pie pārējām kultūras centra dekorācijām. “Šogad Gulbenē aktuālā ir sniegpārsliņu tēma, kas ir pavisam vienkārša, vairāk piemērota bērnu izglītības iestāžu dekorēšanai. Man sākumā likās, ka es šo tēmu neatrisināšu. Taču beigās iznāca skaisti un romantiski. Gribējās parādīt sniegpārslu trauslumu,” saka I.Laktuka. Viņa piebilst, ka arī pilsēta kopumā šajos Ziemassvētkos viņai liekoties skaisti izdekorēta, ieskaitot centrālo skvēru, kurā akcents ir baltā un zilā gaisma.


“Paldies Gulbenes pilsētas pārvaldes vadītājam Jānim Naglim, kurš cenšas un domā!” saka I.Laktuka.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

tuktuks

Kas var būt patīkamāk,kā ielīst naglijam vienā vietā un bez vezelīna.

pirms 5 gadiem, 2014.12.31 08:40

tuktukam

izklausās esi ar pieredzi

pirms 5 gadiem, 2014.12.31 11:36

Kultūra un izklaide