Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Eiropas dienā - dažādi pasākumi 10

Šodien, 9.maijā, Eiropas dienas pasākumi “10 gadi Eiropas Savienībā” noslēgsies ar koncertu pie Gulbenes novada domes, kurā piedalīsies dziedātājs Ingus Ulmanis, mūziķi Aigars Voitišķis un Roberts Rasa ar akustisko programmu, kā arī vietējie jaunie mūziķi - brāļi Bisenieki no Jaungulbenes pagasta, folkloras kopa "Smaržo siens" no Jaungulbenes un grupa "Dārdi".

Pirms tam Gulbenes kultūras centrā būs iespējams baudīt pianista Riharda Plešanova solo koncertu.


Eiropas dienā Gulbenē norisināsies arī vēl citi pasākumi. Piemēram, pilsēta kļūs bagāta par vienu puķu dobi un desmit bērziem. Šajās aktivitātēs kopā rosīsies gan jaunieši, gan pašvaldības pārstāvji un pilsētas Labiekārtošanas iestādes ļaudis. Paredzēta arī orientēšanās/komandu spēle ar atklājumiem “Eiropas dārgumi nav tālu jāmeklē”.


Šodien Gulbenē norisinās Eiropas dienas pasākumi „10 gadi Eiropas Savienībā”. Vakarā – pulksten 20.00 – ir paredzētas noslēguma aktivitātes un koncerts pie novada domes,  kurā piedalīsies dziedātājs Ingus Ulmanis, mūziķi Aigars Voitišķis un Roberts Rasa ar akustisko programmu, kā arī vietējie jaunie mūziķi - brāļi Bisenieki no Jaungulbenes pagasta, folkloras kopa "Smaržo siens" no Lejasciema un grupa "Dārdi". Lietus gadījumā pasākums notiks kultūras centrā.


Pirms tam Gulbenes kultūras centrā būs iespējams baudīt pianista Riharda Plešanova solo koncertu.


Dažādas aktivitātes notieks visu dienu - top ziedoša gulbja-puķudobe pie Gulbenes stadiona, stāda bērzus Bērzu ielā, notiek orientēšanās spēle ar atklājumiem “Eiropas dārgumi nav tālu jāmeklē”.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

...

Folkloras kopa "Smaržo siens" vai tik nav no Lejasciema???

pirms 5 gadiem, 2014.05.09 13:10

f

Ļoti ļoti skaista gulbja puķu dobe, PALDIES visiem.

pirms 5 gadiem, 2014.05.10 08:39

gulbeiete

Tiešām skaisti! paldies, visiem par ideju un darbu!

pirms 5 gadiem, 2014.05.10 13:03

....

Īsti taisnības šoreiz nebūs.

pirms 5 gadiem, 2014.05.10 18:20

ES

tĀDU VARĒJA IZVEIDOT KRUSTOJUMĀ BRĪVĪBASIELA UN VIDUS IELA.IEBRAUCĒJI PILSĒTĀ UN ARĪ LIELĀKS VAIRUMS PILSĒTNIEKU PRIECĀTOS.

pirms 5 gadiem, 2014.05.11 09:41

Vigante

atkal lieki izmesta nauda oranzha komunista stepanova nikolaja Gulbenes domei galvenais sadalit otkatu no puku dobem

pirms 5 gadiem, 2014.05.11 15:25

Ieva

Brīnišķīgi!!!!Paldies par košo un interesanto akcenu!

pirms 5 gadiem, 2014.05.12 16:28

Aizkapi

Būtu ļoti pateicīgi, ja arī pilsētas nomalītēs padomātu par kādu puķu dobi. Piemēram aizkapos Zvaigžņu un Stacijas ielas krustojumā. Arī šajā rajonā reizi gadā sanāk ļoti daudz cilvēku pieminēt savus draugus un radus, bet teritorija sakopta ir briesmīgi. Labākajā gadījumā ielu malas tiek appļautas, siens tiek atstāts mēslojumam.

pirms 5 gadiem, 2014.05.12 16:52

Kultūra un izklaide