“Europe Direct” centrs Gulbenē aicina svinēt Eiropas dienu 1

Sagaidot Eiropas dienu 9.maijā, “Europe Direct” centrs Gulbenē kopā ar Gulbenes novada bibliotēku no 7. līdz 9.maijam ikvienu aicina piedalīties Eiropas dienas svinēšanā. Par to informē Gulbenes novada bibliotēkas sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Baranovska.

7.maijā – iesildošais uzdevums tiešsaistē “Saliec Eiropas puzli!”. Nosūti atslēgas vārdu, kas noslēpies puzlē! Puzli atrodi šeit: https://bit.ly/3xLXl26

8.maijā – “Gatavo Eiropas stilā!”. Pagatavo kādu no Eiropas valstu nacionālajiem ēdieniem (iedvesmu smelies receptēs https://failiem.lv/u/yr2vj87af ), nofotografē, pievieno nelielu aprakstu (1-2 teikumus) un nosūti!

9.maijā - Svinam svētkus - “Skaistākais pušķis – māmiņai”. Pagatavo apsveikuma ziedu pušķi Eiropas krāsās – zilā un dzeltenā! Nofotografē un nosūti!

“Jūsu veiktos uzdevumus gaidīsim līdz 9.maijam plkst. 23.00! Sūti uz e-pastu “indra@gulbenesbiblioteka.lv vai “Europe Direct” centra Gulbenē “Facebook” lapā (@EDGulbene) kā privātu ziņu. Kas tālāk? Izlozēsim dāvanas par katru paveikto uzdevumu! Tie, kuri būs izpildījuši visus trīs uzdevumus, saņems īpašu balvu!” saka L.Baranovska.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Skolnieciņš no svētbirzs

Ir pienācis 9. maijs – bēdu un skumju diena. Latviešiem 9. maijs ir traģēdija, jo tas iezīmēja teju pusgadsimtu ilgu padomju okupāciju. Naidīgais PSRS režīms nozaga latviešiem sentēvu kopto zemi un atņēma latviešu tautai brīvību. Šis naidīgais režīms iznīcināja mūsu nacionālo valdību, aizvietodams to ar savu vasaļvaldību – LPSR. LPSR, proti, Latvijas Padomju Sociālistiskā Republika bija noziedzīgs veidojums, kuru padomju vara izveidoja, lai nospiestu mūsu tautu uz ceļiem. Šis antidemokrātiskais veidojums salauza daudzu manu tautiešu dzīves un likteņus. Paldies Dieviem! PSRS jeb Padomju Sociālistisko Republiku Savienība ir kritusi vēstures mēslainē. Pateicoties Augstākās padomes balsu vairākumam (138 deputātu balsīm no 198 iespējamajām deputātu balsīm), 1990. gada 4. maijā tika pieņemta neatkarības deklarācija. Tomēr ar to vis nekas nebeidzās, jo latviešiem vajadzēja pierādīt savu neatlaidību, drosmi un varēšanu 1991. gada janvāra barikādēs, aizstāvot Latvijas valstiskumu no OMON kaujiniekiem. Lai arī Latvijas Republiku de iure atzina vairāk nekā 50 pasaules valstis (pasaulē pašreiz ir apmēram 200 valstis), taču ceļš uz neatkarību bija nedaudz ilgāks dažādu juridisku sarežģījumu dēļ. Pateiksimies sentēvu Dieviem! Pateiksimies Latvju Dieviem! Praktizēsim mūsu sentēvu pagānisko ticību un vairosim Latvijas spēku kopā! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna! Visa slava Latvju Dieviem! Visa slava Latvijai!
Ar sentēvu Dievu viedumu, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Latvija #LatvijasRepublika #2.PasaulesKarš #PadomjuOkupācija #9.maijs #sēras #skumjas #rūgtums #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #ZemesMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #dievturība #sentēvi

pirms 5 mēnešiem, 2021.05.09 22:52

Kultūra un izklaide