Filmēšanās, intervijas, ballītes – "Triana Park" gatavojas Eirovīzijai

No 9. līdz 13. maijam Ukrainas galvaspilsētā Kijevā notiks Eirovīzijas dziesmu konkurss, kurā Latviju pārstāvēs grupa "Triana Park". Lai gan atbildīgākais darbs vēl tikai priekšā, arī sagatavošanās process grupai ir saspringts.


Pirms došanās uz Eirovīzijas konkursu dažādās pasaules vietās notiek saviesīgi pasākumi, kur savā starpā tiekas mūziķi, žurnālisti un citi industrijas ļaudis. Latviešu grupa paspējusi paviesoties šādās pieņemšanās Londonā, Madridē un Telavivā.


Taču aktīvākā gatavošanās notiek mājās – no jauna tiek veidoti tērpi, skatuves uzstādījums un dekorācijas, programmētas video projekcijas, kā arī gaismu šovs.


“Sagatavošanās ir traks process, tomēr pirms tam morāli bijām gatavi, ka būs ļoti intensīvs darbs pie visa, kas notiks uz skatuves! Uzreiz pēc "Supernovas" sākās gatavošanās - komandas komplektācija, loģistika, gaismu un projekciju plānošana, tērpu modificēšana un video filmēšana. Viss notika ļoti ātri un neticas, ka konkursa diena jau ir tepat,” stāsta Agnese Rakovska.


Šogad arī valsts vizītkarte grupai jāveido pašu spēkiem – tas jau ir izdarīts. Tāpat nofilmēts arī dziesmas video klips. Savukārt daļa no mantām – mūzikas instrumenti un A. Rakovskas tērpi ar vēstniecības transportu nogādāti Kijevā.


"Triana Park" ar dziesmu "Line" Kijevā uzstāsies Eirovīzijas pirmajā pusfinālā, kas notiks 9. maijā. Grupai piešķirts 18. kārtas numurs.


Latvijai tajā būs jākonkurē ar Zviedrijas, Gruzijas, Austrālijas, Albānijas, Beļģijas, Melnkalnes, Somijas, Azerbaidžānas, Portugāles, Grieķijas, Polijas, Moldovas, Islandes, Čehijas, Kipras, Armēnijas un Slovēnijas pārstāvjiem.


Abus pusfinālus, kā arī finālu varēs vērot tiešraidē LTV1.


Eirovīzijas dziesmu konkursa fināls notiek Ukrainas galvaspilsētā Kijevā, jo pērn Stokholmā notikušajā konkursa finālā uzvarēja dziedātāja Džamala no Ukrainas.


Eirovīzijas uzticamais sadarbības partneris ir Ventspils pilsēta.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide