Filmu “Prāta vētra: starp krastiem” demonstrēs arī Rankā

LKS projekta “Kino visiem un visur Latvija” vadītāja Ieva Pitruka informē, ka, sākot no 20. novembra, Latvijas kinematogrāfijas savienības projekts “Kino visiem un visur Latvijā” kopīgi ar “Kinopunktu” (abus atbalsta VKKF un NKC “Latvijas filmu maratons”) reģionu skatītājiem dāvina atkalredzēšanās prieku ar iemīļoto grupu “Prāta vētra”.

"Šoreiz tikšanās notiks nevis koncertzālēs, bet uz ekrāna – filmas veidotāji Sandijs Semjonovs, Audinga Kucinskaite, Undīne Buka, Gundars Rēders un Edgars Dubrovskis ir uzņēmuši dokumentālu stāstu par populāro mūziķu kopā būšanu, krīzes mirkļiem un prieka brīžiem," atklāj I. Pitruka.

Filmas “Prāta vētra: starp krastiem” seansi novembra un decembra mēnesī notiks 100 vietās visā Latvijā, tostarp 30.decembrī - arī Rankas pagastā

"Filma ir dokumentāls stāsts par četriem draugiem. Par četriem atšķirīgiem, taču sirdī līdzīgiem skolas biedriem. Viņi piedzima septiņdesmito gadu vidū, izauga ar padomju multenēm un tukšajiem veikalu plauktiem, mūsu valsts neatkarības priekšvakarā izveidojot jaunu grupu “Prāta vētra” (BrainStorm). Šī būs iespēja ne tikai ņemt līdzdalību mūziķu atklātajās sarunās, bet arī būt klāt grupas jaunākā albuma tapšanas procesos Berlīnē un redzēt vēsturiskus kadrus no arhīviem," stāsta I.Pitruka.


Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide