Finālskatē - labs vērtējums 3

Gulbenes mūzikas skolas pūtēju orķestris maija nogalē piedalījās VII Latvijas izglītības iestāžu pūtēju orķestru festivālā Jelgavā, kā arī rādīja savu veikumu finālskatē, kurā piedalījās labākie orķestri.

Gulbeniešu sniegums skatē tika novērtēts ar 1.pakāpes diplomu, viņu grupā pirmās pakāpes diplomu ieguva vēl četri orķestri. Orķestra vadītājs un diriģents Donāts Veikšāns stāsta, ka gatavošanās skatei un ceļš līdz tai neesot bijis viegls.

 

"Skatei gatavojāmies ļoti nopietni, taču divas dienas pirms došanās uz Jelgavu, mums saslima obojiste, savukārt mūsu bundziniekam tika paziņots, ka jādodas uz eksāmenu Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolā. Tas radīja sarežģījumus, taču par spīti visam, veicot nelielas izmaiņas, devāmies uz Jelgavu. Es apbrīnoju audzēkņu uzņēmību, jo viņi bija gatavi uzņemties atbildību dubultā un tomēr rādīt kvalitatīvu priekšnesumu. Mūsu pūles tika arī labi novērtētas. Mēs uzskatām, ka rezultāti skatē ir ļoti labi," saka D.Veikšāns.

 

Orķestris festivāla laikā arī spēlēja pie Jelgavas domes, pavadot ar savu priekšnesumu visus gājiena dalībniekus. D.Veikšāns saka paldies saviem audzēkņiem par izturību.

 

Mācību gads mūzikas skolā ir beidzies, taču, kā piebilst orķestra diriģents, orķestrantiem darbs vēl turpināsies arī vasarā.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Laba ziņa

Jā, MALAČI mūzikas skolas pūtēju orķestra visi dalībnieki un viņu vecāki, kā arī orķestra vadītājs un diriģents Donāts Veikšāns.

pirms 8 gadiem, 2012.06.07 22:18

Laba ziņa

Jā, MALAČI mūzikas skolas pūtēju orķestra visi dalībnieki un viņu vecāki, kā arī orķestra vadītājs un diriģents Donāts Veikšāns.

pirms 8 gadiem, 2012.06.07 22:17

Prieka pārņemtā

Tas tik ir kolektīvs!Kā brauc,tā godalgu ved nājās!Prieks!

pirms 8 gadiem, 2012.06.07 16:52

Kultūra un izklaide