Floristes aicina sākt gaidīt svētkus

Šosvētdien jau iedegsim adventes vainagā pirmo sveci un sāksim gaidīt Ziemassvētkus. Sajust svētku gaidīšanas brīnumu Gulbenes novada Vēstures un mākslas muzejā piedāvā arī floristes Inese Baumane un Antra Trusle, aicinot apskatīt adventes vainagu un svētku dekoru komercizstādi. Vairāk foto šeit.

Izstādē ikvienam ir iespēja smelties interesantas idejas, ko pēc tam var pielietot noformējot savu mājokli svētkiem vai arī iegādāties jau gatavu adventes vainagu vai arī svētku dekoru. Šāda izstāde - pārdošana muzejā tiek rīkota jau otro gadu. Gan muzeja speciāliste Valentīna Brūniņa, gan arī izstādes apmeklētāji izteica ideju, ka šī izstāde varētu kļūt par tradicionālu, jo tā palīdz sajust svētku prieku un rada krāšņumu.

 

V.Brūniņa, atklājot izstādi, māksliniecēm vēlēja, lai viņām nekad nepazūd vēlme radīt skaistumu un lai neaptrūkstas idejas, savukārt sveču gaisma, sirdssiltums un mīļums, kas ir ielikts, radot katru darbu, lai ienes prieku arī visu to cilvēku sirdīs, kas iegādāsies šos skaistos mākslinieču veidotos vainagus un dekorus.

 

Pašas floristes pateicās muzejam par iespēju atkal parādīt savus darbus. Šoreiz vainagi un dekori ir pavisam citādāki nekā pagājušajā gadā, bet ne mazāk skaisti, interesanti un krāšņi. Mākslinieces atzīst, ka savos darbos cenšas neatkārtoties, lai būtu interesanti gan pašām, gan arī citiem.

 

A.Trusles un I.Baumanes darbus ikviens var apskatīties katru dienu muzeja darba laikā. Izstāde - pārdošana ilgs līdz decembra beigām. Mākslinieces radīs arī jaunus darbus un papildinās izstādi.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide