FOTO: Lizuma pašdarbības kolektīvu jaunās sezonas atklāšanas svētki

Lizuma kultūras nama amatiermākslas kolektīvu dalībnieki 5.oktobrī pulcējās pašdarbības sezonas atklāšanas pasākumā.
"Lizuma pārvaldes vadītājs Uģis Aigars pateicās katram pašdarbniekiem, kuru Lizuma kultūras namā ir gandrīz divi simti, par ieguldījumu Lizuma pagasta amatiermākslas saglabāšanā, uzturēšanā un nodošanā nākamām paaudzēm. Viņš nodeva Lizuma kultūras atslēgu Gulbenes novada Kultūras pārvaldes vadītājai Gundegai Ķikustei, vēlot, lai viņas vadībā Lizuma kultūras norises neko nezaudē un lai viņas ieceres piepildās, strādājot jaunajā darba vietā.

Gundega Ķikuste pateicās lizumniešiem par to, ka vienmēr uz Lizumu ir prieks atbraukt un baudīt saturiskus, sagatavotus, pārdomātus un no sirds organizētus pasākumus, kuros vienmēr jūties gaidīts.

Katrs pašdarbības kolektīva vadītājs jaunajai sezonai izvēlējās savu “veiksmes” atslēgu, ar kuras palīdzību varēs īstenot sava kolektīva ieceres un sasniegt izvirzītos mērķus jaunajā 2019./2020.sezonā.

Jauniešu deju kolektīvs “Veiksme”, vidējās paaudzes deju kolektīvs “Dārda” un senioru deju kolektīvs “Ozoli” sveica svētku dalībniekus ar deju priekšnesumiem, Lizuma jauktais koris cienāja ar pankūkām un Kanādas kļavu sīrupu, savukārt, amatnieces bija sarūpējušas svētku torti.

Pasākums aizritēja sirsnīgā un ģimeniskā noskaņā ar mīlestības piedevu."
Par to Lizuma pagasts informē facebook.com.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide