Foto: novada skolēnu deju kolektīvu skate (papildināts ar rezultātiem) 2

"Gandrīz ir pagājis gads, kopš bijām dalībnieki un aculiecinieki XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos Rīgā. Saviļņojums, brīnišķīgās emocijas, aizrautība un kopības sajūta ilgi paliks atmiņā, bet dejas mīlestība un dejotprieks dzīvo. To pierādīja tikko aizvadītā novada skolu deju kolektīvu skate. Apgūtas jaunas dejas, darināti jauni tērpi, dejotāju prasme un vēlēšanās sevi parādīt vislabākajā kvalitātē liecina par to, ka labās deju tradīcijas mūsu novadā dzīvos. Paldies ikvienam, kas savu darbiņu dara no sirds!" novada pašvaldības mājaslapā saka Gulbenes novada skolēnu deju kolektīvu virsvadītāja Edīte Ķikuste


Un šeit arī rezultāti.


Pirmsskolas izglītības iestāžu un 1.-4.klašu deju kolektīvi


N.p.k.

Deju kolektīvs

Klašu grupa

Vadītājs

Deju nosaukums

Pakāpe

Punkti

1.

Gulbenes 2.pirmsskolas izglītības iestādes

deju kolektīvs


Jānis Matisons

1.Skroders sēž uz akas


Laureāts

45

2.Sijā auzas tautu meita

2.

Gulbenes vidusskolas

deju kolektīvs

1.kl.

Dina Markova

1.Eža bungas

I

41

2.Lācīts kāpa ozolā

3.

Gulbenes 2.vsk.

deju kolektīvs

1.kl.

Dace Freimane

1.Eža bungas

I

43

2.Mana meilo

4.

Lizuma kultūras nama deju kolektīvs

MAZĀ VEIKSMIŅA

1.-2.kl.

Elita Dūte

1.Lācīts kāpa ozolā


Laureāts

45

2.Kas kaitēja man dzīvot

5.

Gulbenes vidusskolas deju kolektīvs

2.kl.

Dina Markova

1.Kur pelīte tu tecēji

II

39

2.Trīs brālīši

6.

Gulbenes vidusskolas deju kolektīvs

SPĀRUKI

2.kl.

Dina Markova

1.Čību čābu

II

38

2.Kad es biju jauns puisītis

7.

Gulbenes 2.vsk.

CIELAVĒNI

2.kl.

Astra Zvirbule

1.Eža bungas

II

38

2.Trīs brālīši

8.

K.Valdemāra psk.

JAMPADRACIS

1.-4.kl.

Dzintra Kokoreviča

1.Mana meilo

I

40

2.Uz akmeņa danci vedu

9.

Lejasciema vidusskolas deju kolektīvs

2.-4.kl.

Daiga Tipāne

1.Kas mežā brakšķināja

I

40

2.Madaliņa

10.

Litenes pamatskolas deju kolektīvs

PEDEDZĪTE

1.-4.kl.

Aiva Vilciņa

1.Vāru, vāru putriņu

II

37

2.Eža bungas

11.

Rankas kultūras nama deju kolektīvs

DZIRKSTELĪTE

1.-4.kl.

Tatjana Vovere

1.Spīdēja saulīte

I

40

2.Mana meilo

12.

Stāmerienas pamatskolas deju kolektīvs

1.-4.kl.

Astra Zvirbule

1.Eža bungas

I

41

2.Trīs brālīši

13.

Gulbenes vidusskolas deju kolektīvs SPĀRĒNI        

3.kl.

Daiga Tipāne

1.Lācīts iet pa taku

I

44

2.Šķindu,šķindu Rīgas pile

14.

Gulbenes 2.vidusskolas deju kolektīvs CIELAVIŅA

3.kl.

Astra Zvirbule

1.Mana meilo

I

41

2.Lācīts kāpa ozolā

15.

Gulbenes 2. vidusskolas deju kolektīvs

4.-5.kl.

Dace Freimane

1.Latiņ, teci

I

42

2.Lācīts iet pa taku

16.

Gulbenes vidusskolas SPĀRĪTES

4.kl.

Daiga Tipāne

1.Uz akmeņa danci vedu

I

43

2.Lācīts iet pa taku

17.

Lizuma kultūras nama deju kolektīvs

VEIKSMĪTE

3.-4.kl.

Elita Dūte

1.Kad es biju jauns puisītis

Laureāts

46

2.Teici, teici, valodiņa

18.

Stāķu pamatskolas deju kolektīvs ZIĶERI

3.-5.kl.

Dace Freimane

1.Mana meilo

I

42

2.Vilciņš zaķi aicināja

19.

Gulbenes kultūras centra deju kolektīvs DRAISKUĻI

4.kl.

Dzintra Kokoreviča

1.Brālītis


Laureāts

45

2.Mana meilo

5.-12.klašu deju kolektīvi

N.p.k.

Deju kolektīvs

Klašu grupa

Vadītājs

Deju nosaukums

Pakāpe

Punkti

1.

Gulbenes vidusskolas deju kolektīvs SIENĀZĒNI

5.kl.

Dace Freimane

1.Lācīts iet pa taku

I


43


2.Latiņ, teci

2.

Gulbenes vidusskolas deju kolektīvs

DZIRKSTĪTE

6.kl.

Dzintra Kokoreviča

1.Ai, ciemiņi, ai, kaimiņi

I



42


2.Ābrama polka

3.

Litenes pamatskolas deju kolektīvs

PEDEDZĪTE

5.-9.kl.

Aiva Vilciņa

1.Sitam plaukstas

II



38


2.Vilciņš zaķi dancināja

4.

Rankas kultūras nama deju kolektīvs

LIESMIŅA

5.-9.kl.

Tatjana Vovere

1.Visi ciema suņi rēja

II


38

2.Jandāls

5.

Stāķu pamatskolas deju kolektīvs

6.-9.kl.

Dace Freimane

1.Sacensību danči

I


42


2.Cimdu polka

6.

Stāmerienas pamatskolas deju kolektīvs

5.-8.kl.

Astra Zvirbule

1.Madaliņa

II

37

2.Jandāls

7.

Tirzas pamatskolas deju kolektīvs TŪDALIŅŠ

5.-9.kl.

Iveta Eiduka

1.Gulēja saulīte ābeļu dārzā

I


40


2.Nava gana

8.

Gulbenes 2.vidusskolas deju kolektīvs

7.-8.kl.

Dace Freimane

1.Cimdu polka

I


41



2.Trīs rītiņi

9.

Gulbenes vidusskolas deju kolektīvs

SPĀRĪTE

7.-9.kl.

Daiga Tipāne

1.Saulīte bagātā

I


41


2.Visi ciema suņi rēja

10.

Gulbenes novada valsts ģimnāzijas deju kolektīvs RŪSIŅŠ

7.-9.kl.

Edīte Ķikuste

1.Saulīte bagātā

Laureāts


46


2.Nava gana

11.

Lizuma kultūras nama deju kolektīvs VEIKSME

10.-12.kl.

Elita Dūte

1.Es gribēju naudu sēt

Laureāts


45


2.Lecam pa vecam…

12.

Gulbenes novada valsts ģimnāzijas deju kolektīvs RŪSIŅŠ

10.-12.kl.

Edīte Ķikuste

1.Rakstu raksti

Laureāts

48

2.Mēs ciemiņus gaidīdami


Pievieno komentāru

Komentāri 2

neziniitis

kur citas bildes fotograaaaaaaf nebij laika

pirms 4 gadiem, 2016.03.24 10:25

Kultūra un izklaide