Foto: pasniedz "Gada balvas kultūrā 2014" 17

Piektdien Gulbenes kultūras centrā notika "Gada balva kultūrā 2014" pasniegšanas ceremonija. Portālu par aptaujas rezultātiem  informē Gulbenes novada domes Izglītības,kultūras un sporta nodaļas vecākā konsultante Edīte Siļķēna.

Grupā "Sabiedrība un kultūra" nominācijā "Novada labākais kultūras pasākums/projekts" uzvaras laurus plūca brīvdabas uzvedums ar amatiermākslas kolektīvu piedalīšanos Litenes estrādē - L.Gundars "Trīs ozoli Litenē"; "Novada kultūras sponsors/mecenāts" - SIA "Rubate"; "Novada Gada cilvēks kultūrā" - Gulbenes Mākslas skolas direktore Sandra Dikmane.

Grupā "Kultūras/tautas nami" nominācijā "Gada pasākums kultūras /tautas namā" visvairāk balsu ieguva K.Sebra 100 gadu jubilejas pasākums Lizuma kultūras namā; "Gada kultūras darbinieks" - Litenes tautas nama vadītāja Maija Leimane.

Grupā "Mūzika" nominācijā "Gada mūzikas koncerts/projekts" visaugstāk novērtēts - Gulbenes mūzikas skolas 55 gadu jubilejas koncerts Gulbenes kultūras centrā; "Gada mūzikas pedagogs/mūziķis" - jauniešu VIA vadītājs Gulbenē, Jaungulbenē un Līgo Guntars Mednis.

Grupā "Bibliotekāre/literatūra" nominācijā "Gada novada literāts/krājums" vērtētāji 1.vietā izvirzījuši Ineses Toras, Mirdzas Ankupas krājumu "Mani un tavi dvēseles putni"; "Gada bibliotekāra" godu ieguvusi Tirzas bibliotēkas vadītāja Agrita Petrovska.

Grupā "Māksla" nominācijā "Gada vizuālās mākslas izstāde/ projekts" visvairāk balsu saņēma Gulbenes mākslas skolas 25 gadu jubilejas izstāde „Satikšanās” Gulbenes novada vēstures un mākslas muzejā; "Gada mākslas pedagogs/mākslinieks" - Gulbenes mākslas skolas pedagoģe Ināra Aleksejeva.

Grupā "Amatiermākslas kolektīvi" nominācijā "Gada amatiermākslas kolektīvs" uzvaras laurus plūca Gulbenes kultūras centra senioru tautisko deju kolektīvs (vadītāja D.Putniņa); "Gada amatiermākslas kolektīva vadītājs" - Tirzas amatierteātra 'Mūžam tavs" režisore Alda Alberte.

Grupā "Muzeji/Kultūras mantojuma vēsturieskie centri" nominācijā "Gada izstāde/projekts muzejā" vislabāk veicās "Ekspozīcijai kordiriģentiem Imantam un Gido Kokariem Ozolkalnā"; Gada muzejnieks - kordiriģentu Kokaru ekspozīcijas Ozolkalnā vadītāja Laila Ķiploka.

Kopumā nobalsojuši 1226 respondenti, no tiem "VisiDati" internetbalsojumā piedalījušies 739 aptaujas dalībnieki un apkopotas 487 anketas.

Vairāk lasiet 17.februāra "Dzirkstelē"!

Pievieno komentāru

Komentāri 17

jaa

Pasākums kopumā labs, taču apskaņošana bija ļoti slikta. Rīkotājiem jāpārdomā, vai nomināciju nav krietni par daudz. Katru gadu vieni un tie paši cilvēki, tikai pamaina nominācijas. Pasākumam ar katru gadu vairāk pietrūkst intrigas....

pirms 6 gadiem, 2015.02.15 12:41

tā ir

Cilvēki ir tie paši, jo paši sevi izvirza nominācijām. Jāpārdomā aptauju rīkotājiem kā to labot. Vai nebūtu prātīgāk ja konkrētās jomas konkrēti cilvēki izvirza savus darbiniekus. Normāls priekšnieks taču zinās, ko dara viņa padotais, cik izdarīts un kā izdarīts!
Daži vispār neapjēdz par ko ķeksi ievilkuši, ja jāvelk, tad velk.
Vai tie ir taisnīgi rezultāti, šaubos 1000x.

pirms 6 gadiem, 2015.02.15 13:08

jāa

Fotogrāf, mīļais.
Bil\zu ir daudz, bet kvalitatīvas nav nevienas.
Vai tad sv\etkos drusku nevarēji pastrādāt, nevis kaut kā pacelt aparātu no pakapāniem un bliezt miglā
Varēji jau nenākt spokoties

pirms 6 gadiem, 2015.02.15 12:58

laikam

Par mūža ieguldījumu

pirms 6 gadiem, 2015.02.16 15:32

mja

Kas nu ir, tas nu ir tiesa, bildes patiešām ir ļoti sliktas! Fotogrāfam jāiet kursos, lai mācītos, kā fotografēt šādus pasākumus.

pirms 6 gadiem, 2015.02.15 16:24

ŠOKS

KUR ATKAL TAS GULBENES KAUNA TRAIPS CAUNĪTIS LIEN?
VAI NESAPROT, KA VIŅU NEVIENS NEGRIB NE REDZĒT , NE DZIRDĒR!
LIEN KĀ NEKRIETNS SUNS AR NOLAISTU ASTI!
KAUNS BŪTU!
NORMĀLS CILVĒKS, KĀDS VIŅŠ NAV, SEN BŪTU PAZUDIS NO REDZESLOKA!

pirms 6 gadiem, 2015.02.15 16:58

anna

Šoks,vai tu nevari vienreiz aizvērties un beidz runāt visu vārdā,man piemēram liekas vīrietis ka vīrietis,bet tev noteikti iedevis kurvīti...

pirms 6 gadiem, 2015.02.15 17:06

patalogija

Jābūt pavisam savos kompleksos līdz ausīm,lai vēl un vel ņemtos ar to Caunīti.Vai nu pašam nav savu dzīves problēmu nekādu? Man domāt- BEIDZAM.Sāk apnikt.

pirms 6 gadiem, 2015.02.15 17:07

tauta

tautai muti neaizvērsi! ja nekrietns ir, tad ar to tauta nav un nebūs mierā!
Pareizi, sen viņam bija pēc tāda kauna jāvācas prom no novada domes, bet ne ka mikstam kretīnam, vazāties apkārt. Kā var tā rīkoties? Pats sūdus savārīja un vēl meklēja vainīgos itkā kāds viņa vietā būtu seksu internetā meklējis!

pirms 6 gadiem, 2015.02.15 17:16

šokam

Aizveries vienreiz tautas pārstāvi ar savu nodrāzto tēmu, kurš tev devis vārdu runāt Tautas vietā!!! Smird tavi debīlie komenti! Aizbrauc uz erotu un nomierinies!!!

pirms 6 gadiem, 2015.02.15 18:42

JAUNGULBENIETE

MŪSU NOVADS IR SLAVENS AR NEGATĪVIEM KOMENTĀRIEM PAP JEBKURU TĒMU;NAV TAISNĪBA,KA NAV NEVIENAS LABAS FOTOGRĀFIJAS,JĀ IR KĻŪDAS,UN NEVIENNS TEMATS NEPAIET BEZ CAUNĪŠA PIEMINĒŠANAS......

pirms 6 gadiem, 2015.02.15 17:43

vecgulbenis

Gulbenieši grib dzīvot skaisti, bez perversiem cilvēkiem vadībā, par ko tautai ir liels kauns! Atklāti arī pasaka, bet neklusē kā lauku tantes, kuras pašas neko nesaprot!

pirms 6 gadiem, 2015.02.15 17:50

Liesma

Pasākums skaists, labi pārdomāta tā organizācija. Atmosfēra pasākuma laikā silta, sirsnīga. Bildes labas. Paldies! Īpaši patika tas, ka klātesošie sēdāja pie gaumīgi klātiem galdiņiem, līdz ar to bija viegli pārvietoties, ejot sveikt nominantus.

pirms 6 gadiem, 2015.02.15 21:13

rēciens

Viena te štuceriene uzradusies, kura sprēgā nedabūjusi (...).
PAZIŅOJU! TAUTAI MUTI NEAIZVĒRSI!
CAUNĪTI VĀCIES PROM! KAUNA TRAIPS ESI GULBENEI!

pirms 6 gadiem, 2015.02.15 23:10

Tauta

Tauta ierēc par taviem murgainajiem komentiem, tak aizej un acīs viņam to pasaki, beidz piesārņot netu!!!

pirms 6 gadiem, 2015.02.16 00:02

Kultūra un izklaide