Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Foto: svētku koncerts Gulbenē 5


Pievieno komentāru

Komentāri 5

Hūgo Vācietis

MŪSU MĪĻAJAI LATVIJAI !
Janvāra vējos, kad Tēvija slējās
mēs jutām kā važas un nebrīve irst
un svelošās dzirkstis kā balzāms no Kristus
pašos dvēseles dziļumos kristu !
Dvēseles dziļumos tumšos un dzelmainos
Savādi spēki raisās un riss…..
Neviena nespēti,vēl debesu sēti –
Uz augšu no tumšajiem dziļumiem nirst…
Un sadeg sārņi un gaist !
Un kā sapnis skaists –
Tūkstots siržu kā viena trīss !
Tām Māte caur asarām smaida …
Tā ilgi,ilgi jau gaida tās tautai kad uzausīs rīts !
Bet nesēro,nesēro Māt –
Mirklis ko gaidi jau klāt !
Un tas nebūs vairs parīt
Bet Rīt !
Jo Brīves ugunskuru dzirksts
Kas neļāva pagurt un krist
Vē uz debesu atsvariem dzirkst !

Rīga.1991.janvāris .

pirms 5 gadiem, 2014.11.17 18:53

auksts kā arktikā

Koncerti un svētki būtu labi, ja vien padomju atraugas no sijas vidzemes enerģija uz 18.novembri nebūtu noslēguši mājās siltumu. Kā valsts un Latvijas neatkarības svētki, tā komjauniešu kraukļu un padomju stjopkinu atbalstītie gvido un stuckas sagādā sveicienu svētkos. Sagaidiet neatkarības dienu aukstumā! Migla sarkanā, nolādētā. Tas par šiem neliešiem.

pirms 5 gadiem, 2014.11.17 22:12

Pozitīvā

Siltumu regulē nevis Stucka,bet mājas pilnvarotā persona. Sāciet beidzot domāt ar galvu,nevis visus te nozākāt,cienītā Arktika,īstenībā neko nesajēdzot no lietām.Derētu arī pie ārsta aiziet,jo tikai slikto redzat visapkārt.

pirms 5 gadiem, 2014.11.18 09:47

arodbiedrība

Koncerts un svētki, tas ir skaisti un vajadzīgi. Bet, kad kārtējo gadu pārskatu novada apbalvojumu sarakstu, nu neatrodu tur mūsu godājamo uzņēmumu vienkāršo apzinīgāko , centīgāko strādnieku (kokapstrādes operatoru, celtnieku, šoferu, šuvēju utt...) vārdus, kuri nereti dara vairāk, nekā amata apraksts un pienākums liek. Teiksiet - tāda veida motivācija ir pašu uzņēmumu ziņā, Jūs tikai maksājiet nodokļus, bet Mēs tik diskutēsim par profesionālās izglītības prestiža celšanu un darba roku trūkumu. Nu jā, šie ir Valsts svētki, bet Darba svētki ir 1. Maijā un tad arī sveiksim mūsu darba rūķus , vai ne? Tā nu sanāk , ka šajās brīvdienās iznāk tā cītīgāk presi izlasīt un šo to pārdomāt, paldies Dievam , siltumā, nekā te dažiem citiem...
Galu galā uz koncertiem,gan sestdien, gan šodien var doties jebkurš un tur arī saņemt pozitīvas emocijas. Sveiciens Svētkos!

pirms 5 gadiem, 2014.11.18 07:34

Kultūra un izklaide