Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Tautas muzikantu saiets Lizumā

Lizuma kultūras namā 4.maijā jau trešo gadu notika tautas muzikantu saiets “Satikšanās prieks”. Par to facebook.com profilā informē Lizuma pagasts.

"Latvijas Neatkarības atjaunošanas gadadienā bija lieliska iespēja klausīties dzīvo mūziku vairākne kā četru stundu garumā. Satikšanās prieks ir tik liels, ka pat attālums nav šķērslis. Dažs muzikants mēroja tālu ceļu no Rogovkas ar mopēdu, lai varētu piedalīties muzicēšanā.  4.maija svētkos tik krāšņi izskanēja akordeonu, bajānu, cītaru, kontrabasu, vijoļu, tubu un citu instrumentu skaņas gan individuālajos kolektīvu priekšnesumos, gan noslēgumā, muzicējot visiem kopā."

Tautas muzikantu saietā piedalījās Lizuma lauku kapela un sieviešu ansamblis “Zīle” - Aija Keiša, Voldemārs Džigurs, Pēteris Laganovskis, Vitālijs Plešs, Leons Bērziņš; Salnavas kapela, tautas muzikanti “Ziemeļmala” un "Aizezeri", kā arī lieliskā kapela “Sēļu muižas muzikanti”.

Lizuma pagasts pateicas visiem muzikantiem par radīto svētku noskaņu Lizumā, Artūram - par lielisko pasākuma vadīšanu, Līgai - par kapelu koordinēšanu, Aīdai - par patieso ieinteresētību pasākuma veidošanā, kā arī - skaņu un gaismas speciālistiem.


Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide